DTF Magazine та Jameson Black Barrel презентують проєкт J-ART

Журнал DTF Magazine та бренд Jameson Black Barrel запускають проєкт J-ART. Протягом двох тижнів ми презентуватимемо ексклюзивні роботи українських художників-графіків, а також влаштуємо два концерти онлайн

«Майстерність — основа найцінніших речей. Чи то витвір мистецтва, чи то традиційний виріб, виготовлений вручну. Нову історію спільно з Jameson Black Barrel ми присвятили саме майстрам своєї справи, з якими також створили теплу атмосферу цієї зими», — йдеться в описі проєкту.

Арт

До участі в J-ART ми запросили українських художників-графіків Володимира Манжоса, Олександра Гребенюка та Артема Прута. Спеціально для цього проєкту кожен з них створив ексклюзивні принти.

Окрім того, ми побували в студіях художників і записали з кожним інтерв’ю, щоб розповісти докладніше про їхні роботи, сучасний арт і колаборацію з Jameson Black Barrel. Перший матеріал з Володимиром Манжосом уже доступний за цим лінком.

Концерти

Два четверги поспіль ми проведемо концерти онлайн біля каміна з Jameson Black Barrel: 25 лютого виступатиме Коля Сєрга, а 4 березня — Pianoбой. Лінк на трансляцію ви знайдете в спеціальному розділі J-ART на DTF Magazine.

Призи від DTF Magazine та Jameson Black Barrel

Протягом проєкту наші читачі можуть виграти один з авторських принтів від Володимира Манжоса, Олександра Гребенюка та Артема Прута. Усі вони створені в лімітованій кількості спеціально для J-ART. Усе просто — досить лише прочитати інтерв’ю та бути уважними. Докладніше про умови розіграшу ми розповіли на сторінці J-ART.

 

Матеріал підготовлено за підтримки


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

DTF Special