Марго Роббі та Раян Гослінг знімуться в приквелі «11 друзей Оушена»

Станом на 10 жовтня «Барбі» з Марго Роббі та Раяном Гослінгом продовжує світовий прокат, в якому фільм зібрав вже 1,4 млрд доларів, — це найкасовіший результат серед фільмів Warner Bros. Variety, посилаючись на коментар продюсера приквелу «11 друзів Оушена» Джона Макнамари, повідомляє, що актори знову об’єднаються в новій частині кримінального трилера 

Майбутня стрічка стане першим фільмом франшизи з моменту виходу «8 подруг Оушена» Гері Росса у 2018 році. Режисером приквелу стане Джей Роуч («Сенсація», «Остін Паверс»), який створить сценарій стрічки разом з Кері Соломон («Бог не помер», «Мерзенний»).

Інші деталі проєкту, крім участі Марго Роббі та Раяна Гослінга, поки не розкривають.

За інформацією Variety, очікується, що події стрічки розгортатимуться в Європі 1960-х років і далеко від Лас-Вегаса, де знімався оригінальний фільм 1960 року та трилогія початку 2000-х років.

«Я не можу багато розповісти. Але, я гадаю, що ми просто намагаємось вчиняти правильно стосовно франшизи. Я сподіваюсь, що люди відчують це, коли фільм буде готовий», — пояснив Макнамара. Він додав: «Я сподіваюсь, що поява Марго та Раяна у фільмі стане першою з багатьох майбутніх спільних робіт акторів».

Перший фільм «Одинадцять друзів Оушена» режисера Льюїса Майлстоуна вийшов 1960 року. Він задумувався як певна відсилка до «Щурячої зграї» — американського творчого об’єднання, яке очолював Френк Сінатра.

Проте, більшу популярність у франшизі отримал трилогія Стівена Содерберга, знята у 2000-х роках. «Одинадцять друзів Оушена» (2001) став римейком фільму 1960 року, а «Дванадцять друзів Оушена» (2004) і «Тринадцять друзів Оушена» (2007) — продовженнями. Головні ролі у всіх частинах кримінального трилеру виконали Джордж Клуні, Бред Пітт, Метт Деймон, Дон Чідл, Кейсі Аффлек, Венса Кассель та Джулія Робертс.

2018 року режисер Гері Росс випустив спіноф «8 подруг Оушена», який став жіночим продовженням «Тринадцяти друзів Оушена». Ролі в стрічці зіграли Ріанна, Сандра Буллок, Кейт Бланшетт, Гелена Бонем Картер, Енн Гетевей, Сара Полсон, Мінді Калінг та Аквафіна.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis