Подивіться виступ Кендріка Ламара на Saturday Night Live

Кендрік Ламар став музичним гостем першого випуску 48 сезону комедійного шоу Saturday Night Live. Репер виконав три треки — Rich Spirit, N95 та Father Time, що увійшли до його останнього альбому Mr. Morale & The Big Steppers

Для виконання Father Time до музиканта приєднався британський співак Sampha, з яким Ламар записував студійну версію композиції.

Вперше Ламар виступив на SNL у 2013 році — він виконав Swimming Pools (Drank) та Poetic Justice. У 2014 репер виступав на шоу з композиціями i та Pay for It. У 2018 Ламар разом з Anderson .Paak виконав Tints.

У вересні Ламар випустив екранізацію треку We Cry Together, що ввійшов до його останнього альбому Mr. Morale & The Big Steppers. Це мініфільм, одним з режисерів якого виступив сам репер.

Відео зняте одним кадром і триває майже шість хвилин. За сюжетом глядачі спостерігають за сваркою Кендріка з дівчиною — акторкою Тейлор Пейдж, голос якої звучить в самому треку.

Режисерами кліпу разом з музикантом виступили колишній президент лейблу TDE Дейв Фрі та режисер короткометражних фільмів Джейк Шрейер. Продюсуванням займалась агенція pgLang, яку Ламар та Фрі запустили в 2020 році

13 травня Кендрік Ламар представив подвійний альбом Mr. Morale & The Big Steppers.

Гостьові куплети для лонгплею записали Бет Гіббонс з гурту Portishead, Summer Walker, Ghostface Killah, Thundercat, Baby Keem, Sampha, Kodak Black, Sam Dew, Tanna Leone, Taylour Paige, Blxst та Amanda Reifer.

Крім того, в треках неодноразово можна почути голос Екхарта Толле — німецького письменника та духовного учителя, з яким Ламар зустрічався під час роботи над релізом.

В треках репер описує свій світогляд, розповідаючи про ставлення до грошей, кохання, відповідальності та гендеру, а також про його особисті стосунки з батьком та жінками.

Saturday Night Live — комедійне скетч-шоу, яке виходить в ефірі телеканалу NBC з 1975 року. Від часу його створення над ним працювали Вілл Фаррел («Ельф»), Джиммі Феллон (ведучий The Tonight Show), Білл Мюррей(«День бабака»), Білл Гейдер («Баррі»), Джейсон Судейкіс («Тед Лассо»), Піт Девідсон («Король Стейтен-Айленда») та багато інших. Наразі  шоу має 48 сезонів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis