Projector запускає благодійну менторську платформу

Освітня платформа Projector Institute за підтримки Міністерства цифрової інформації України та національного проєкту Дія.Бізнесзапускає благодійну Mentorship Platform для менторських сесій з експертами креативної та tech-індустрій. Отримати доступ до них можна задонативши до одного з фондів: «Повернись живим», Projector Creative & Tech Foundation, Kolo, «Госпітальєри» або на спецрахунок Національного Банку України для потреб армії

Projector Mentorship Platform орієнтована на представників креативних індустрій та технічних спеціальностей, які «хочуть професійного росту», світчерів (люди, які перейшли в IT з інших спеціальностей. — Прим. DTF Magazine), щоб дізнатися більше про особливості професії, та власників малого та середнього бізнесу, які хочуть більше розібратись у конкретній сфері та розвивати свій напрям.

Кожна консультація з ментором проходить онлайн в Google Meet та триває до години. Щоб потрапити на зустріч потрібно обрати ментора та бажаний час на сайті, зробити донат в один з благодійних фондів, забронювати зустріч та додати квитанцію, що підтверджує внесок.

У ролі менторів до Mentorship Platform долучилися експерти з дизайну, маркетингу та менеджменту. Серед них: CEO та співзасновник Projector Institute Олександр Трегуб та дизайн-директор платформи Гліб Капоріков, арт-директор Hexagon.agency Андрій Курочкін, Павло Шишкін з команди MacPaw, старший менеджер з розвитку продуктів у Vimeo Руслан Назаренко та Нікіта Артемчук — керівник відділу продуктів Prom.ua. З повним переліком можна ознайомитись тут

Далі команда планує залучити спеціалістів з інших сфер, включаючи HR, фінанси та Data Science. Охочі стати менторами також можуть зареєстуватись за посиланням

«Протягом семи років ми збирали навколо нашої комʼюніті досвічених експертів, які стали нашими кураторами, менторами, партнерами, друзями інституту. Згуртування талановитих і розумних людей за спільними цінностями — наша супер сила. У нас попереду багато роботи для розбудови України. Нам всім потрібні будуть нові знання, нові знайомства, підтримка та допомога. Під час війни платформа працює як благодійна ініціатива, після перемоги ми маємо намір монетизувати її», — прокоментував запуск Олександр Трегуб.

У березні Projector Institute відкрила безоплатний доступ до 12 курсів факультету Humanitarium про мистецтво й культуру. Серед них — дослідження сучасної української літератури, індустрії відеоігор, феномену аніме, комікс-культури тощо.

Щоб отримати доступ необхідно перейти в розділ Humanitarium, обрати курс або кілька, зареєструватися й ввести код 0688-5072.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Projector 🇺🇦 (@prjctr_institute)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis