ACER та AMD Ryzen облаштують ігрову зону в Києві на Double Triple Snow Fest

ACER та AMD Ryzen відкриють ігрову зону на Double Triple Snow Fest. Вона розташується біля Арки дружби народів і працюватиме з 17 до 19 грудня

Всі охочі зможуть зіграти у Counter-Strike: Global Offensive та Riders Republic на ноутбуках моделі Acer Nitro 5. Гаджети з’єднають у одну мережу, тому гравці зможуть позмагатися між собою. Одночасно зможуть зіграти чотири людини.

Counter-Strike: Global Offensive — мультиплеєрний шутер від першої особи, де кожен гравець обирає команду терористів або спецвійськ. Грають командами 5 на 5 до виконання певної цілі або загибелі всіх гравців однієї з команд.

Riders Republic — спортивний симулятор, в якому можна позмагатися у гонках на маунтинбайках, лижах, сноуборді чи вінгсьюті. Гравці можуть змагатися у особистому заліку, а також командами 6 на 6. Майданчиками для контестів стануть сім національних парків США.

Також 18-19 грудня ACER та AMD Ryzen стануть партнерами прямої трансляції Double Triple Snow Fest на медіасервісі MEGOGO.

 

17—19 грудня під Аркою дружби народів втретє поспіль відбудеться Double Triple Snow Fest. Генеральним партнером змагань став всесвітній партнер Олімпійських ігор — Visa.

Цього року сноу-парк для змагань стилізували під оперу, тому райдери з Європи та Північної Америки змагатимуться на сцені в оточенні театральних декорацій. Серед учасників — переможці X-Games, континентальних та світових контестів.

Всього очікується 110 лижників та сноубордистів з понад 20 країн світу, які позмагаються за призовий фонд у 16 тисяч євро. Розклад та подробиці контесту можна дізнатися тут.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis