Meet MOT

«Модуль Тимчасовості» — новий тимчасовий культурний простір від команди don’t Take Fake. Проєкт стартував у Києві в лютому 2023 року: у двоповерховій конструкції, збудованій із 27 контейнерів-модулів, протягом трьох місяців відбувалася виставка за участі 28 художників із 10 країн та серія спеціальних подій. У травні проєкт вирушив у тур українськими містами і побував у Дніпрі, Луцьку та Львові. Мета МОТ — продемонструвати, що в Україні навіть під час війни можливі масштабні культурні проєкти, та зібрати кошти на відновлення культурних інституцій, які постраждали внаслідок російської агресії. DTF Magazine представляє спеціальний онлайн-проєкт про МОТ.

ПРО MOT
MOT став можливим за підтримки




У фонді МОТ уже 9 млн грн. Розпочато прийом заявок від артустанов, що постраждали від війни
Дізнатися більшеMOT — найбільший та найскладніший проєкт за 12-річну історію don’t Take Fake. Навіщо команда кинула собі цей виклик?
ДІЗНАТИСЯ
За архітектурну концепцію та інтер’єр MOT відповідало бюро balbek bureau. Ми поговорили з його засновником Славою Балбеком.
Читати інтерв’юБільше 10 українських брендів та митців створили колаборації з MOT. Знайомимо з ними
Дізнатись більше
Про що говорить візуальний стиль MOT. Пояснюють його розробники — київська студія CREVV
ПРО ВИСТАВКУ
Центральна подія MOT — експозиція, створена спеціально для цього проєкту. На двох поверхах простору свої роботи — полотна, скульптури, інсталяції та аудіовізуальні роботи — представлять як нові герої, так і вже відомі на світовій арт-сцені митці. Куратором виставки став Фабріс Бусто французький арт-критик, куратор і головний редактор журналу Beaux Arts. У цьому розділі ми докладніше розкажемо про учасників експозиції, а також представимо серію ексклюзивних інтерв’ю.

«МОТ — це про те, що навіть посеред суцільного лиха й колапсу є місце для життя», — куратор Фабріс Бусто
Adel ABDESSEMED
Subodh GUPTA
Mark JENKINS
JR
Thomas HIRSCHHORN
Zhanna KADYROVA
KIMSOOJA
Alexey KONDAKOV
Nikita KRAVTSOV
Maria KULIKOVSKA
Roman MININ
Tania MOURAUD
Prune NOURRY
Cleon PETERSON
Anri SALA
Soundwalk Collective &
Patti Smith
Pablo VALBUENA
VHILS
WAONE
Zevs

Марія Куліковська: «Тепер для багатьох мої роботи стали зрозуміліші»

Марк Дженкінс: «Я трохи побоююся своїх скульптур»
ФОНД МОТ
Одна з цілей проєкту — допомогти у відновленні культурних об’єктів, які постраждали від воєнних дій. Кожен охочий може долучитися до наповнення фонду, придбавши квиток в простір чи будь-яку річ у гіфт-сторі, а згодом — роботи митців на спеціальному аукціоні.
100% коштів з фонду команда MOT передаcть на відбудову арт-інституцій та пам’яток, зокрема музеїв, які наприкінці проекту оберуть команда проекту і залучені спеціалісти зі сфери культури. Залежно від зібраної суми та розмірів пошкоджень ми матимемо можливість підтримати один або кілька об’єктів.
«Працючи над проєктом, ми зустріли чимало однодумців серед українського та міжнародного бізнесу, які зробили свій внесок у реалізацію MOT і стали нашими партнерами», — зазначає команда don’t Take Fake.








Ініціатори та організатори

Архітектурна концепція та інтер’єр

Візуальна айдентика
