Частини тіла: як зірки кіно, музики та спорту страхують себе

Від нещасних випадків та форс-мажорів на концертах, змаганнях та знімальному майданчику не застрахований ніхто. Хіба що актори, співаки та спортсмени, які дійсно оформили страховий поліс, а у цих професіях страхування — не рідкість. Рекордні суми під різні частини тіла підхоплює «жовта преса», пишучи, наприклад, про сідниці Дженніфер Лопез за 27 мільйонів доларів.

Втім, існує безліч міфів про ціни та застраховані частини тіла. DTF Magazine разом зі страховою компанією EKTA розібралися, які знаменитості можуть отримати не менше мільйона виплат у разі нещасного випадку

Кріштіану Роналду, Девід Бекхем, Ліонель Мессі


Від $135 мільйонів-до безкінечності за ноги

2009 року футбольний клуб «Реал» застрахував ноги Роналду на 135 мільйони доларів. Ця сума перевищила вартість трансферу гравця з «Манчестер Юнайтед» — його купівля обійшлася іспанському клубу в 120 мільйонів доларів. А втім у 2006 році ноги іншої своєї зірки, Девіда Бекхема команда з Мадриду застрахувала на 184 мільйона доларів.

Але й на Роналду чекало «підвищення», у 2018 році наступний клуб португальця, «Ювентус», застрахував ноги футболіста вже на 160 мільйонів доларів. Заплатили ж італійці за трансфер футболіста близько 139 мільйонів доларів. Не так й багато, зважаючи на те що Кріштіану збільшив кількість підписників у соцмережах «Юве» з 49 мільйонів до 100. А у перший же рік гравця у новому клубі прибуток за мерч зріс на 18 мільйонів доларів.

Втім, медіа стверджують, що найдорожчий футболіст всіх часів все ж аргентинець Ліонель Мессі, який з цього року виступає за «ПСЖ». За час, що Мессі провів у «Барселоні» за нього давали від 660 мільйонів доларів за всі частини тіла разом до 900 лише за одну ліву ступню.

Денієл Крейґ


$9,7 мільйона за обличчя

У 2005 році на Данієла Крейґа чекав виклик у вигляді ролі Джеймса Бонда. Він і раніше проявляв фізичну витримку, але агент 007 — зовсім інший рівень володіння своїм тілом. Тому коли почалися зйомки «Кванта милосердя» — другого фільму франшизи, Крейґ вирішив застрахувати тіло на 9,5 мільйонів доларів.

Ризики й справді виправдані: актор швидко їздив на мотоциклі й автівці, падав та бився об стіни та виконував небезпечні трюки на канаті. У наступних фільмах Бонда загроза здавалася ще більшою, але Данієлу вже не треба перейматися. «Не час помирати» — останній фільм про, в якому актор зіграв сильного та водночас вразливого суперагента.

Мадонна


$2 мільйони за груди

Свого часу Мадонна застрахувала свої груди на 1,8 мільйона доларів — по 540 тисяч кожна. Звична епатажність співачки? А от і ні. Звичайна турбота про власний образ — Мадонна вважає власні груди такими цінними через те, що «її образ ніколи не набуде звичної яскравості, якщо раптом з ними трапиться щось погане».

Мерая Кері


Півмільярда доларів за ноги

Рекордсменкою по страхових полісах може себе назвати Мерая Кері, яка у 2016 році застрахувала голос на п’ять октав та ноги разом на 35 мільйонів доларів. Втім, за інформацією Elle її ноги коштували 500 мільйонів фунтів стерлінгів, а Mirror оцінюють їх і на один мільярд. Таку суму вона узгодила завдяки тому, що стала обличчями кампанії Gillette’s Legs Of A Goddess. Що має трапитися з ногами, щоб отримати таку виплату, не повідомляють.

Ріанна


$1 мільйон за ноги

Ріанна на відміну від Кері мільярдерка й завсідниця рейтингів найбагатших жінок світу від Forbes, втім ноги застрахувала на значно меншу суму — 1 мільйон доларів. Трапилося це радше не з міркувань безпеки чи надто безмежної любові співачки до своїх кінцівок, а як маркетинговий хід.

2007 року підрозділ з виробництва товарів для жінок компанії Procter & Gamble нагородив співачку відзнакою, що сьогодні здалася б дивною, — «Ніжки богині-селебріті». Приблизно у той же самий час Ріанна була обличчям рекламної кампанії жіночих бритв Venus Breeze.

«Я в шаленому захваті, що у Venus Breeze вважають мої ніжки гідними нагороди», — так прокоментувала нагороду Рірі й одразу потому застрахувала ноги на 1 мільйон доларів.

Майлі Сайрус


$1,3 мільйона за язик

У 2013 році на виступі VMA Майлі Сайрус показала аудиторії язик і після цієї події світ зійшов з розуму. Співачка демонструвала його при будь-якій нагоді, на Youtube рахували появу її язика у медіа, а навколо ротового органу навіть виникли дебати у виданні The Atlantic із звинуваченням, захистом та висновком. Чи то щоб не втрачати гайпу, чи щоб вберегти себе від нещасного випадку, Майлі застрахувала язик в агентстві Lloyd’s за мільйон фунтів і відтепер може називати його одним з найдорожчих.

Еґон Ронай


650 000 доларів за смакові рецептори

Один з найвідоміших та найвпливовіших британських кулінарних критиків Еґон Ронай відомий тим, що поклав усе своє свідоме життя на те, щоб довести, що ресторанна їжа має бути смачною і що Великобританія цілком здатна таку їжу продукувати.

Він народився у Будапешті в 1915 році у сім’ї власника п’яти ресторанів і жоден інший бізнес не цікавив його сильніше за ресторанний. Втім, коли він втік з Угорщини до Лондона у 1946 році, був неприємно вражений якістю їжі та сервісу у місцевих ресторанах, й узявся активно це змінювати. За рік пан Ронай міг відвідати близько 200 ресторанів, а його відгук міг або зробити місце надвідомим, або знищити його. Він працював до самої смерті у 2010 році і його рішень з острахом чекали як досвідчені, так і молоді шефи. Гордона Рамзі та Джеймі Олівера він, до речі, до категорії шефів не зараховував, називаючи їх «просто бізнесменами, а не кухарами».

Не дивно, що Еґон застрахував свої смакові рецептори на 350 тисяч доларів — чималу суму для 1993 року, коли він це зробив.

Кіт Річардс


$1,6 мільйона за руки

Професійні музиканти переймаються за ті частини тіла, які приносять їм найбільше фінансів. Тому логічним кроком для гітариста The Rolling Stones Кіта Річардса було б застрахувати руки або пальці рук на велику суму, що він і зробив.

Lloyd’s у Лондоні виплатять 1,6 мільйона, якщо щось трапиться з його руками. Тож за виконання складних гітарних партій Річардс може не турбуватися — виплат вистачить, щоб розрахуватися за концерт зі всіма учасниками гурту.


Матеріал створено за підтримки

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis