Converse створив мурал у Києві

Бренд запустив еко-кампанію Converse Break Barriers City Forests для якої створює мурали у містах по всьому світу

Київський мурал розташувався на вулиці Великій Васильківській, 143/2, неподалік ТРЦ Ocean Plaza. Його авторкою стала одна з учасниць програми Converse All Stars художниця Анастасія Суммовська.

Малюнок присвячений проблемі поліетиленового сміття, яке люди незабаром почнуть використовувати як одяг чи аксесуари, і яке, врешті-решт, повністю поглине все навколо.

«Мені дуже приємно бути частиною цього проєкту. Багато людей навіть не замислюються про те, наскільки шкідливий пластик. Тому що не замислюються про майбутнє в цілому. Наша планета — будинок для наших дітей», — розповіла Анастасія.

Converse All Stars – програма розвитку творчої молоді, метою якої є подолання бар’єрів та заохочення творчого прогресу. Співпраця Converse зі спільнотою базується на фізичному та цифровому досвіді, творчих можливостях, продукції та наставництві.

Анастасія Суммовська народилась і виросла у Києві. Вона — художник, тату-майстер, створює графіті та графічні плакати. Отримує ступінь бакалавра з графічного дизайну, але хоче бути максимально вільною від «ярликів» людиною та просто творити. Також Анастасія бере участь у багатьох фотозйомках як модель чи візажист.

Матеріал підготовлений за підтримки Converse


Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis