Дивимося трейлер «Сувеніра 2» с Тільдою Свінтон

Студія А24 випустила трейлер до сиквелу «Сувеніра» Джоанни Хогг. Онор Бірн Свінтон («Я — це кохання») виконала головну роль, а її екранну матір зіграла справжня Тільда Світон. Прем’єра стрічки відбулася на Каннському кінофестивалі, а в Україні дата прокату невідома

За сюжетом Джулі навчається на режисурі та знімає дебютне кіно. У першому фільмі вона переживає нещасливе кохання, яке заважає їй у навчанні. Продовження покаже, через які труднощі доведеться пройти молодій режисерці далі. Це напівавтобіографічна історія режисерки Джоанни Хогг.

Ось чому варто чекати фільм: 

— На Rotten Tomatoes стрічка зібрала 96% позитивних відгуків. The Vulture пишуть, що на відміну від першої частини це кіно кумедніше та легше, а SlantMagazine відмічають глибоку емоційну складність та британський гумор.

— Як і перший фільм, «Сувенір. Частина друга» продюсував Мартін Скорсезе. Режисер допомагає незалежним проєктам знайти дистриб’ютора. Завдяки його продюсерській допомозі у кінопрокат вийшли «Щасливий Лазар» Аліче Рорвахер, «Ширлі» Джозефін Декер та «Неограновані коштовності» братів Сафді.

— У сиквелі «Сувеніру» зіграв Річард Айоаде — режисер «Сумбарини», «Двійника» та відеокліпів Arctic Monkeys, Kasabian та Vampire Weekend. У серіалі «Айтішники» він виконав знакову роль адміністратора Моса.

— Тільда Свінтон лише втретє знімається зі своєю донькою Онор Бірн Свінтон. Крім першого «Сувеніру», вони співпрацювали разом над фільмом «Я — це кохання» Луки Гуаданьїно, хоча на момент зйомок їй було 11 років.

Читайте також:


Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis