14 вересня, субота
12:00 — 23:00
Брендспейс: 12:00 — 20:00
Квиток у день фестивалю:
одноденний — 150 грн
дводенний —250 грн
15 вересня, неділя
12:00 — 22:00
Брендспейс: 12:00 — 20:00
Квиток у день фестивалю:
одноденний — 150 грн
дводенний —250 грн
У нас безкоштовний вхід для дітей до 12 років, людей з інвалідністю та учасників АТО (ща наявності необхідних документів) 
До 13 вересня включно доступні дводенні онлайн-квитки за спеціальною ціною— 200 грн

14—15 вересня у Києві відбудеться найбільше в Україні бренд-шоу та фестиваль вуличної культури don’t Take Fake. Цього разу майданчик, присвячений міським субкультурам, вуличній моді та стрит-арту, стане удвічі більшим за попередній. 15 000 квадратних метрів, два павільйони, подвір’я та окремі приміщення колишнього заводу.

ПАРТНЕРИ

УЧАСНИКИ

ЩО БУДЕ НА DON’T TAKE FAKE 2019

БРЕНДСПЕЙС

Понад 60 глобальних та українських брендів із новими колекціями та кампаніями. Серед них – учасники попередніх бренд-шоу – adidas, PUMA, Reebok, Levi’s, Superdry, Under Armour, SHIFT, Kapkan, The Watch, Nixon та інші. Вперше себе презентують HUGO, Napapijri, Timberland, Guess, Kiehl’s та Kenzo.

АРТ ТА КІНО

Лабіринт із триметрових кубів за підтримки Sprite, де спеціально для фестивалю свої роботи створять 18 райтерів та художників. Детальніше.

Виставка культового американського фотографа Атіби Джеферсона Heart-Shaped Box на кубах-лайтбоксах. Детальніше.

Фотовиставка Тараса Бичко, львівського стрит-фотографа, амбасадора Fujifilm. Детальніше.

Ексклюзивний показ фільму про стрит-арт-фотографку «Martha: A Picture Story» спільно із KyivMusicFilm за підтримки Jameson. Детальніше.

Скетч-батл за підтримки Приватбанку, де 32 ілюстратори створюватимуть нові діджитал-скіни для карток у режимі реального часу. Детальніше.

Також темі культури буде присвячений один день у лекторії DTF Magazine. Детальніше.

ВУЛИЧНИЙ СПОРТ

Цьогоріч ми будуємо ще більший скейтпарк із Monster Energy, де проведемо другий міжнародний турнір зі скейтбордингу та ВМХ don’t Take Fake Monster Sessions за світовими стандартами суддівства. Детальніше.

Традиційно ми організовуємо змагання зі стритболу, футболу та брейкданс-батли. Змагання зі стритболу підтримав бренд JBL, а футбольний турнір DTF Football Cup — бренд adidas Performance.

ЛЕКТОРІЙ

Лекційна програма дев’ятого фестивалю стала ширшою — окрім брендів та моди лектори розповідатимуть про арт, медіа і поп-культуру. Серед тем виступів – усвідомлена мода, колаборації брендів, фешн-технології, електронна музика, поп-арт та нові медіа.

Протягом двох днів школа конструювання одягу PUSHKA School проведе кілька воркшопів і навчить шити ідеальну футболку.

АВТО-МОТО-ЗОНА 

У вуличній частині фестивалю в рамках зони Motor Meat за підтримки паливного партнера Shebel представлять більше 30 топових кастомізованих авто України у категоріях low ride, stance, super sport та classic.

МУЗИКА

За два дні на don’t Take Fake зіграють 16 київських диджеїв — Daria Kolomiec, Denis Vnuk, Katro Zauber, Vlad Fisun, Miura, Igorskee, Ksenia Palfy, Kool Deee, Galina Malinovskaya, Vladimir Sivash, Masha Efy, Slef, Anny Rock, Supersholokh, Zhenya Sugak, Slava Bondar.

А разом з Napapijri вечірку на пероні влаштує The Trouble Tribe. 14—15 вересня на ній виступлять Jewishlord, Wavy Dem, НКНКТ, Birch, Monsto, Cosswek, Sempai.  Детальніше.

ЇЖА

На фудкорті на гостей чекають 15 київських точок із бургерами та хот-догами, азійським і вегетаріанським меню, десертами та кавою, а також барами Jameson, Havana Club і Beefeater. Серед них: Burger Farm, Bistro Bistro, Альтруїст, Furgoneta, Вьєтнамський привіт, Eat Easy, Milk Bar, Каштан, Dogs&Tails, Улиткабар, Etc. foodbar, Chon Nori.

ЯК ДІСТАТИСЬ?

Простір М82 — колишній завод Tetra Pak (вул. Межигірська, 82, радимо вбивати цю адресу в онлайн-картах). Від станції метро Тараса Шевченка до don’t Take Fake пішки йти до 8 хвилин (пройшовши турнікети на виході з метро, поверніть ліворуч, а потім знову ліворуч сходами вгору. Опинившись на вулиці, йдіть прямо).

Також на території don’t Take Fake передбачена парковка. Туди можна потрапити, повернувши праворуч перед Tetra Pak або з вулиці Електриків (поворот праворуч). Паркінг для гостей фестивалю безкоштовний.

Дев’ятий don’t Take Fake у Facebook | Instagram | Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis