DTF Magazine запускає 10-серійний подкаст-проєкт разом з ПриватБанк і Visa

Разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa ми починаємо серію подкастів про головних героїв попкультури й сучасної моди. Епізоди виходитимуть щосереди, і перший, про один з найтехнологічніших брендів — Acronym, уже доступний для прослуховування

Ми готуємо 10 випусків та один бонусний епізод.

Протягом 20 хвилин знайомитимемо вас із людьми, які вже стали героями сучасності. Вони змінюють правила гри та формують новий порядок денний не лише у своїй галузі, а й у сучасній культурі загалом. Стежити за ними можна в нашому спеціальному розділі — «Подкасти».

Для цього проєкту ми підготували особливі кавери для диджитал-картки Visa від ПриватБанк в Apple Pay і Google Pay.

Розробляючи дизайн кожної картки, наші ілюстратори орієнтувалися на конкретну тему й героя випуску. Наприклад, якщо ви любите теквер-бренди, а особливо Acronym, то вже можете завантажити присвячену їм диджитал-картку Visa від ПриватБанк. Її зробила наша постійна ілюстраторка Мая Нгуєн. 

Але й це ще не все.

Наприкінці кожного подкасту ми ставитимемо одне запитання, правильна відповідь на яке допоможе вам виграти спеціальні подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Усе, що вам треба зробити,— написати відповідь під постом у нашому Інстаграмі @donttakefake, де ми анонсуватимемо вихід відповідного епізоду, або у такому ж пості @privatbank_original. Серед авторів усіх правильних відповідей ми оберемо переможця за допомогою random.org.

Відповіді на запитання з першого епізоду приймаємо до 12:00 13 червня. А ім’я переможця чи переможниці оголосимо у анонсі другого випуску на сайті та в нашому Інстаграмі.


І перший епізод уже тут 🔥


01. Як Acronym змінює наше уявлення про технологічний одяг

Детальніше про випуск: 
  • Як аутсайдер Ерролсон Г’ю, який розробляв купальники для дівчат, став головним трендсетером у світі текверу?
  • Чому Acronym уважають одним з найвпливовіших брендів у сучасній моді, а дизайн його моделей копіює навіть Gucci?
  • Чим куртки Acronym відрізняються від звичайних? Що таке «гравітаційні кишені»? Чому ціна штанів Acronym може сягати 1500 доларів США й до чого тут карате?
  • За що зненавиділи колаборацію Acronym і Nike?
  • Як сталося так, що речі бренду розкуповують за лічені хвилини? І чому самому Ерролсонові доводиться перекупляти кросівки свого ж бренду в реселерів?
  • Над чим іще, крім Acronym, працює Ерролсон і як він пов’язаний зі Stone Island?


Епізод також можна послухати в Apple Podcasts, Spotify  та Google Podcasts.


Спільний проєкт

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis