Дивіться тизер спінофу «Паперового будинку» про персонажа Берліна

Netflix випустив новий тизер серіалу «Берлін», присвяченого однойменному головному герою «Паперового будинку». Всі вісім епізодів проєкту вийдуть на стримінгу 29 грудня

Події «Берліна» відбуваються до подій оригінального серіалу та розповідають про «одне з найамбітніших пограбувань» Андреса де Фонойоса (Берліна). Разом з командою він планує та реалізовує пограбування одного з найбільших аукціонних будинків Парижа на суму 44 мільйони євро.

До головної ролі повернувся актор Педро Алонсо, а сценаристами серіалу виступили автори «Паперового будинку» Алекс Піна та Естер Мартінес Лобато.

«Паперовий будинок» — серіал, створений іспанським сценаристом Алексом Піна для місцевого телеканалу Antena 3. Його прем’єра відбулася у травні 2017-го, а через сім місяців Netflix викупив права на проєкт.

Серіал розповідає про таємничу людину на прізвисько Професор, який набирає команду, щоб захопити Королівський монетний двір Іспанії та надрукувати понад два мільярди євро.

Головні ролі виконали Урсула Корберо, Педро Алонсо, Альваро Морте, Альба Флорес та Ітціар Ітуньо. Епізоди зрежисували Хесус Кольменар, Алекс Родріго та Алехандро Бассано.

Останній, п’ятий, сезон «Паперового будинку» вийшов на Netflix у вересні 2021 року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis