Джуд Лоу у бойовику «Порядок»

Джуд Лоу зіграє Владіміра Путіна в байопіку

Актор Джуд Лоу («Молодий Папа», «Фантастичні звірі») зіграє головну роль в кіноадаптації роману The Wizard of the Kremlin («Чарівник Кремля») італійського письменника Джуліано да Емполі. Стрічку зніме французький режисер Олів’є Ассаяс («Персональний покупець», «Ірма Веп»), пише Variety

The Wizard of the Kremlin — дебютна книга Джуліано да Емполі.

Вона розповідає про сходження Путіна до влади після розпаду СРСР. Сюжет книги розпочинається у 1990-х та зосереджується довкола вигаданого персонажа, телепродюсера Вадима Баранова, який стає піарником  працівника ФСБ Владіміра Путіна. У книзі очима Баранова розповідають «таємниці режиму, який він допомагав будувати».

«Працюючи в самому серці російської влади, Баранов розмиває межі між правдою та брехнею, новини з пропагандою, керуючи всім суспільством, як одним великим реаліті-шоу. Лише кохання до магнетичної, вільнодумної Ксенії може відвернути його від цієї небезпечної гри», — йдеться у синопсисі.

Разом з Джудом Лоу, в акторському складі заявлені Пол Дано («Бетмен»), Алісія Вікандер (Ex Machina), Зак Галіфіанакіс («Похмілля у Вегасі») та Том Старрідж («Пісочний чоловік»).

Співавтором сценарію виступить французький письменник та сценарист Емманюель Каррер — автор біографічної книги про російського поета та політика Едуарда Лимонова. Сам Лимонов послідовно ставив під сумнів незалежність України і проводив антиукраїнську риторику, а у травні 2024-го на Каннському кінофестивалі представили байопік російського режисера Кирила Серебренникова, знятий за мотивами роману.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis