goodwine запустив фонд допомоги молодим українським сім’ям

У лютому 2023 року партнер культурного простору МОТ компанія goodwine відкрила благодійний фонд Victoria. Його створили в пам’ять про Вікторію Замченко — сомельє goodwine, яка 17 жовтня 2022 загинула разом з чоловіком Богданом та ненародженою дитиною внаслідок атаки російських дронів на Київ. Фонд працюватиме для підтримки молодих сімей України

Першим проєктом фонду став реліз вина Victoria. Його зробили з мерло урожаю 2019 року на заснованій українським тенісистом Сергієм Стаховським Stakhovsky winery. Вибір сорту — також присвята загиблій Замченко. Сомельє відзначила це вино у своєму останньому огляді українських вин для goodwine.

Усі кошти від продажу вина, яке можна знайти в мережі goodwine та Bad Boy, передадуть в фонд Victoria.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений goodwine (@goodwine)

Також у планах goodwine та Stakhovsky winery — створення окремого виноградника у господарстві Стаховського площею 0,5 га. У майбутньому там випускатимуть до 5000 пляшок вина Victoria щорічно.

Усі кошти від його продажу поповнюватимуть фонд та спонсоруватимуть програми для підтримки молодих українських сімей

Перші лози сорту бургундський піно нуар планують висадити навесні 2024 року, а перший урожай вина може бути вже 2028 року. Цей український піно нуар також назвуть на честь Вікторії Замченко. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis