За словами прокурора окружної прокуратури округу Квінз, Нью-Йорк, Тайрон Роуз та Шамара П. Сіммонс вкрали 993 квитки, переважно на концерти туру Eras Тейлор Свіфт, але також на виступи Адель та Еда Ширана, ігри НБА та US Open. Їх звинувачують у крадіжці в особливо великих розмірах, комп’ютерному шахрайстві, змові та підробленні, пише Variety
Роуз та Сіммонс перепродавали придбані іншими людьми квитки. Вони, a також ще один співучасник, працювали в компанії Sunderland, яка є підрядником сервісу з продажу квитків StubHub в Кінгстоні, Ямайка.
За словами прокурорів, вони використовували доступ до програмного забезпечення StubHub, аби перехоплювати URL квитків та перенаправляти їх до Сіммонс та нині покійного спільника. Протягом червня 2022 — липня 2023 року їх перепродавали на StubHub.
Головний юридичний директор StubHub Марк Стімс стверджує, що одразу після розкриття схеми компанія повідомила Sunderland, a також в прокуратуру та правоохоронні органи Ямайки. Після цього StubHub відшкодував та замінив квитки усіх ідентифікованих постраждалих, a також посилив захист сервісу.
Наразі прокуратура продовжує розслідування та шукає можливих співучасників. Роузу та Сіммонс загрожує до 15 років ув’язнення.