Hennessy запускає міжнародний конкурс для музикантів. Ось як можна взяти участь

Бренд Hennessy продовжує глобальну кампанію All I Need, в якій «представники креативних індустрій діляться досвідом», і запускає міжнародний конкурс для музикантів. DTF Magazine розповідає, що про нього треба знати та як взяти участь.


Що за конкурс


«Сьогодні Hennessy з’являється всюди, де креативність сприяє розвитку міської культури, таким чином налагоджуючи зв’язок між різними світами й видами мистецтв, між минулим і сьогоденням, а також об’єднуючи безліч талановитих людей», — кажуть у Hennessy.

Бренд «бере на себе роль фонду» — за підсумками конкурсу переможці отримають грант на реалізацію власного творчого проєкту.

Вибиратимуть їх герої All I Need з чотирьох країн: музиканти ONUKA (Україна), Super Besse (Білорусь), Tamada (Грузія) і The Buhars (Казахстан). Кожен з них визначить по одному переможцю.

«Hennessy завжди асоціювався з музикою — це висвітлює наші цінності й філософію. Майстерність у поєднанні різних інструментів і культур лежить в основі нашого виробництва й буквально відбивається в музиці», — розповідає директорка з маркетингу Hennessy Джулі Нолле.


Як подати заявку


Конкурс проходить з 14 липня до 25 серпня 2021 року. Участь може взяти кожен охочий (віком від 18 років), а щоб подати заявку, треба виконати кілька умов:

— Опублікувати пост на власній сторінці в Інстаграмі з відповіддю на запитання «Як моє минуле знаходить відбиття в музиці?» і «Що мені потрібно для того, щоб донести мою ідею всьому світові?».

— Поставити гештеґ проєкту #HennessyVSAllINeed і позначити акаунт артиста, який оцінюватиме заявку.

Дізнатися більше про конкурс і його правила можна за лінком.


Докладніше про кампанію All I Need


У Hennessy її називають «відвертим діалогом про те, що робить кожну людину унікальною».

Герої обговорюють особливості різних культур і національностей, а також формування традицій і вплив минулого на сьогодення.

Мінська група Super Besse ділиться історією про те, «як щоденна рутина й одноманітний побут вилилися в протест проти нудьги, що став основою їхнього холодного постпанкового звучання».

Учасники проєкту The Buhars розмірковують про унікальність казахської музичної культури в сучасному світі. Їхні головні провідники в цьому — традиційні інструменти.

Електронний музикант Tamada розповідає про свій 10-річний шлях: «Після довгої подорожі Європою він знайшов свою аудиторію тоді, коли повернувся в Грузію і став співати рідною мовою», — розповідають організатори.


В окремому епізоді вокалістка гурту ONUKA Ната Жижченко розкаже історію своєї родини, зокрема про дідуся, який власноруч виготовляв музичні інструменти. Вони ж прозвучать у кліпі на трек «TY» — його прем’єра відбудеться в межах All I Need.

«Музична сфера дуже постраждала, але це як сито, що відсіює найсильніших. Не тільки в реалізації, а й у їхній вірі, у їхній неможливості займатися чимось іншим. Я думаю, усі ці удари відшліфовують музичну індустрію. Ми стаємо свідками епохи, коли індустрія тотально змінюється не за кілька років, а буквально в нас на очах. Що міцніший твій фундамент, то сильніша твоя ідея, сильніша людина, її світогляд. Я відчуваю, що за мною стоїть безліч поколінь і знання, передані в спадок. І це обов’язково знайде якесь втілення», — каже Ната.

Усі відео можна знайти на офіційних Youtube-каналах і в соціальних мережах артистів

Конкурс проходить з 14 липня 2021 року по 25 серпня 2021 року на території України (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС). Про умови, місце проведення та обмеження акції дізнайся за посиланням. Тільки для повнолітніх.


Підписйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis