Уперше цю модель представили 2016 року на Міжнародній виставці споживацької електроніки (CES). Тепер Kodak відкрила реєстрацію на купівлю Super 8 Camera, пише The Verge
На відміну від вінтажних плівкових камер, ця оснащена чотиридюймовим екраном. Слот для microSD картки пам’яті та MP3 порт дозволяють окремо записувати звук, а через роз’єм Micro HDMI до відеокамери можна під’єднати зовнішній монітор. Девайс заряджається через Micro USB.
На верхній панелі корпусу камери розташована ручка з кнопкою запису. До низу Super 8 Camera можна під’єднати іншу ручку, що йде у комплекті.
Відеокамера має знімну ширококутну 6-міліметрову лінзу. Її можна замінити на будь-який інший об’єктив відповідного кріплення, у тому числі на вінтажний.
Розмір зображення відрізнятиметься від старих Super 8 — збільшений затвор нової відеокамери захоплюватиме на 11% більше плівки.
Kodak Super 8 Camera сумісна з картриджами формату Super 8. Кожен з них містить 15,24 метра кольорової або чорно-білої плівки, якої вистачить на 2,5 хвилини запису. Один картридж коштує 35 доларів. Відзняту плівку можна відправити у Kodak, де її проявлять, та, за бажанням власника, безплатно відсканують.
Відеокамера продаватиметься у захисному кейсі бренду Pelican. У комплекті йде один картридж плівки TRI-X Black & White Reversal Film, об’єктив, батарея та додаткова ручка.
Ванесса Бендетті, директорка Kodak з питань кінематографа, розповіла, що обмежена кількість камер надійде у продаж в США 4 грудня. Пізніше очікується реліз у Канаді, Великій Британії та деяких країнах Європи.
Ціна на вінтажні камери формату Super 8 варіюються від 50 до 400 доларів. Нову відеокамеру Kodak продаватимуть за 5495 долара.
Кіноплівку Kodak використовував Крістофер Нолан для фільму «Оппенгеймер». У процесі знімання режисер використовував широкоформатну 65-мм IMAX плівку як кольорову, так і чорно-білу. Kodak створили її спеціально для стрічки.