Кріштіану Роналдо та Метью Вон відкрили кіностудію

Кріштіану Роналду та режисер «Кінгсман» відкрили кіностудію

Незалежна кіностудія Роналду та Метью Вона («Пипець», «Кінгсман») називається UR-MARV, пише Variety. Компанія вже зняла два фільми однієї серії, a третій перебуває на стадії розробки

Деталі першого фільму студія UR-MARV обіцяє розкрити згодом. Водночас лютому 2024 року в коментарі Collider Вон казав, що планує перезапустити всесвіт «Пипець» та зняти три фільми. Перший називатиметься «Шкільна сутичка», a другий — «Каскадер».

В анонсі йдеться, що студія поєднає «світ спорту та сторітелінгу» і планує «використовувати сучасні технології, не забуваючи про традиції».

«На футбольному полі Кріштіану створив такі історії, які я б ніколи не зміг написати, і я з нетерпінням чекаю на створення надихаючих фільмів разом з ним — він справжній супергерой», — прокоментував Метью Вон.

«Для мене це захоплива глава, і я з нетерпінням чекаю на нові починання у сфері бізнесу», — додав Роналду.

UR-MARV — не перший медіапроєкт футболіста. У 2023 році Роналду інвестував у португальський медіаконгломерат Medialivre, a в серпні 2024 року запустив YouTube-канал UR Cristiano, де висвітлює особисте життя. Він поставив рекорд платформи, набравши 50 млн підписників менше, ніж за тиждень. У вересні 2024 року він першим в історії набрав мільярд підписників у соцмережах. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis