Кросівки Nike Air Max 180 з колаборації Nike та берлінського лейбла PAN називаються NIX («Нічого»). Реліз доповнили інсталяцією The Suspended Hour («Відкладена година») на Міланському тижні дизайну, яку автори називають «просторовим втручанням», пише Resident Advisor
Про кросівки
Пара з колаборації — перші Air Max 180 без збільшеного «свуша». Його в силуеті замінили на маленький, розміщений біля пальців.
Верх кросівка виготовили з цупкого текстилю та доповнили матовим поліуретановим задником і покриттям збоку та на носку.
Підошву, виготовлену спеціально для колаборації, зробили напівпрозорою, a під протектором розмістили логотип PAN — фавна. На язичку та устілці також розмістили назву моделі.
Пару представили у двох кольорах — чорному, який надійде у продаж 12 квітня, та жовтому, дата релізу якого невідома.
Реліз також доповнили кампейном, у якому знялися Arca та Eartheater.
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram
Про The Suspended Hour
Розділена на п’ять частин, експозиція репрезентує досвід відвідування нічного клубу — очікування, пізнання, ейфорія, пригніченість та самотність — через звук, дизайн, світло та атмосферу.
Дизайн інсталяції розробила берлінська архітектурна студія sub разом із засновником PAN Біллом Кулігасом, годинний трек якого також послужив саундтреком The Suspended Hour.
«Зростаючи в Афінах, живучи в Лондоні та називаючи Берлін домом протягом останніх 16 років, я зрозумів, що творчість процвітає на культурних перетинах. Кожне місце сформувало моє бачення, давши мені унікальну оптику для підходу до дизайнерських викликів. Я сприймаю кордони не як межі, а як мости, що з’єднують різні способи мислення та творчості», — прокоментував він.
Інсталяцію доповнили панельною дискусією, воркшопом, сесією у форматі запитання-відповідь та вечіркою, що закриє The Suspended Hour.
Відвідати експозицію можна до 13 квітня в галереї Spazio Maiocchi.