Об’єднані унікальністю: HUGO представив кампейн нової колекції

Німецький бренд HUGO, який в Україні представляє компанія Ultragroup, показав лукбук нової весняно-літньої колекції. Героями кампейну стали модель, актор та скейтбордист Еван Мок, співачка Tinashe та TikTok-блогерка Белла Порч

В HUGO розповіли, що основними темами нового сезону стали «індивідуальність, позиція та руйнування чужих встановлених правил», а слоган марки #HUGOYourWay повертається «наповненим новими значеннями». 

«Кампейн Весна/Літо 2023 — це свято справжніх особистостей: тих, хто йде своїм шляхом, у власному унікальному стилі. Фірмовий червоний колір HUGO проходить через усю кампанію: цей виразний відтінок нагадує, що бунтарство і потужна оригінальність лежить в ДНК бренду».

Нова колекція бренду складається з оверсайз-костюмів з деніму, джинсів, светрів, худі, боді, спідниць, топів, спортивних та шкіряних штанів. Головними кольорами стали фірмовий червоний, чорний, білий та синій, а речі також доповнили принтами та брендингом.

Крім того, в колекції представили оновлений логотип HUGO, який, за словами команди, «визначає стиль нового сезону».

Весняно-літню колекцію доповнили лінією жіночої та чоловічої білизни та новими моделями взуття: високими та низькими варіантами масивних черевиків.

В HUGO додали, що новою колекцією хочуть «нагадати аудиторії, що бренд є не лише платформою для самовираження, а й стилем життя, вільним від обмежень», а також показати оновлений напрям бренду, мета якого — підвищити свою впізнаваність.

Фотографом кампейну виступив Стюарт Вайнкофф, а креативним директором — засновник агенції Laird+Partners Трей Лейрд.

Німецький бренд HUGO заснований в 1993 році та орієнтований на аудиторію, котра слідкує за сучасною модою та готова до експериментів. В 1998 році він став першим брендом дому моди HUGO BOSS, який випустив жіночу колекцію.

В рекламних кампаніях HUGO знімалися моделі Лука Саббат, Анвар Гадід, а обличчям однієї з колекцій була співачка M.I.A. В Україні з весни 2018 року бренд представляє мережа Ultragroup. Перший фірмовий магазин HUGO запрацював в київському ТРЦ Sky Mall, а другий — в одеському ТРЦ City Center. 

В серпні 2019 року HUGO відкрив ще два магазини в Києві: в ТРЦ River Mall та ТРЦ Ocean Plaza.


Слідкуйте за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis