У колекції «Гаражний кооператив» київський бренд OPTIMUS GANG представив власний погляд на «феномен гаражів, характерний для життя спальних районів». До неї увійшли понад 10 предметів, серед яких одяг та ювелірні прикраси
В OPTIMUS GANG говорять, що нова колекція — це «спроба романтизувати звичне, типове середовище».
«Гараж — простір відокремлений, але наповнений сенсами. Це не лише про автомобілі. Він може бути майстернею, складом чи місцем зустрічі. Лабораторією винаходів, кладовищем старої техніки та дитячих мрій, музеєм пам’яті. Гаражний кооператив — образ боротьби за простір. За право бути, творити, зберігати, мріяти», — пояснює команда.
Серед речей в «Гаражному кооперативі» представлені лонгсліви з принтами та брендингом, светри футболки із принтованим асфальтовим покриттям, базові джинси, худі та бомбери. Аксесуари представлені каблучкою у вигляді зігнутого дверного ключа.
Частиною колекції також стала колаборація з київським дизайнером Віктором Дікасовим: він створив робочі куртки з накладними кишенями у двох кольорах, чорному та оливковому.
Кампейн для колекції зняв фотограф Vic Bakin.
Купити речі можна на сайті OPTIMUS GANG.
Про інші колекції
У квітні 2025 року OPTIMUS GANG випустили колаборацію з Syndicate. Бренди представили колекцію «Квадрат» з футболок, худі, штанів та лонгслівів, натхнених темою футболу.
У кампейні колекції, зокрема, знялися гравці ФК «Динамо Київ»: Максим Дячук, Олександр Піхальонок, Назар Волошин та Влад Кабаєв.
Переглянути цей допис в Instagram
Переглянути цей допис в Instagram
Влітку новою колаборацією OPTIMUS GANG стала спільна колекція з об’єднанням UЮА Велоспорт. До неї увійшли худі, футболки та лонгсліви.
Переглянути цей допис в Instagram