Над сценарієм повнометражного фільму у всесвіті «Гри престолів» працює Бо Віллімон («Андор», «Картковий будинок»), пише The Hollywood Reporter. Водночас проєкт вже перебуває під загрозою — Warner Bros. проходить через злиття з Paramount, і новий власник може скасувати вихід стрічки
Неназваний фільм розкаже про засновника династії Таргарієнів — короля Ейгона І та завоювання ним Вестероса. Для стрічки розглядають «гігантський» хронометраж масштабів «Дюни» (дві з половиною години).
Режисер, акторский склад та дата виходу фільму невідомі.
Водночас над серіалом про Ейгона працює HBO — дочірня студія Warner Bros.. Наразі невідомо, якому з проєктів дадуть «зелене світло».
У 2013 році шоуранери серіалу Девід Беніофф та Ден Вайсс розглядали завешення «Гри престолів» трьома повнометражними фільмами, проте HBO була проти.
Про інші проєкти у всесвіті «Гри престолів»
У червні 2026 року на стримінгу вийде третій сезон спін-оффу «Дім дракона» про династію Таргарієнів.
A в лютому 2026 року завершився дебютний сезон серіалу «Лицар сімох королівств». Сюжет розповідає історію лицаря Дункана Високого та його зброєносця Егга.
Роль Дункана грає Пітер Клеффі («Погані сестри»), a Егга — Декстер Соль Анселл («Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій»). Проєкт вже продовжили на другий сезон, a його вихід очікується в 2027 році.





