Продюсер створив новий жанр на основі треків Skepta. Тепер вони випустили спільний альбом

UPD [27.11.2023] Skepta та Ryder випустили мініальбом 48 Hours. До релізу увійшли три треки з серії #skeptacore, зокрема раніше випущений #skeptacore pt. 3, та дві нові композиції за участі співака Dré Six

Для треків #skeptacore pt. 1 та #skeptacore pt. 2 Ryder використав вокал Skepta з композицій Bullet From A Gun та Konnichiwa.

Одночасно з EP репер та продюсер випустили кліп на трек All Alone.

Режисерами виступили сам Skepta та Дункан Лаудон, відомий зніманням реклам для PUMA, adidas та Burberry.

Оригінальна замітка [14.11.2023] У TikTok та SoundCloud набирають популярність треки під гештегом #skeptacore, створені продюсером під псевдонімом Ryder. У них автор поєднує вокал з треків Skepta з експериментальними та ембієнт-бітами

Ryder називає свої роботи рефіксами. Перші композиції він представив наприкінці 2022 року на SoundCloud це були треки Too Late співачки SZA та NW10 репера cityboymoe. Тоді вони не стали масово популярними і набрали 8,7 та 2,8 тисяч прослуховувань відповідно.

У березні 2023 року Ryder випустив на SoundCloud та TikTok перший рефікс на трек Skepta Dark. Відео набрало 100 тисяч переглядів.

Всього Ryder написав 11 треків з вокалом репера, зокрема з композицій Welcome to the party, невипущеної Gas me up, I’m There, Bullet From A Gun, Baby, Disguise, Golden Brown, No Sleep та кількох старих фристайлів.

Рефікси треків Skepta зібрали у TikTok продюсера близько 640 тисячі лайків.

@ryderwho_

#skeptacore #skepta #ukrap

♬ original sound – Ryder

@ryderwho_

#skeptacore #ryderwho #refix #killswitch

♬ original sound – Ryder

Кульмінацією #skeptacore став трек #skeptacore pt. 3 — перший з серії, який Ryder випустив на стримінгах офіційно. В ньому використовуються парти Skepta з треку Text Me Back. Сам репер вказаний як автор тексту.

Skepta опублікував трек у своєму інстаграмі, де також зазначив, що це не остання його співпраця з продюсером.

#skeptacore продовжує набирати популярність в соцмережах — рефікси на треки Skepta публікують інші продюсери.

У листопаді 2023 року Skepta розповів про завершення знімання свого дебютного повнометражного фільму Tribal Mark («Племінний знак»). Деталі сюжету не розкривають.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Smoke (@skepta)

Стрічка створена у співпраці з новим продакшеном 1PLUS1, про який наразі нічого невідомо. Реліз Tribal Mark запланований на початок 2024 року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis