PUMA на don’t Take Fake збудує гігантське місто-батут i презентує CELL Alien OG

На найбільшому в Україні бренд-шоу та фестивалі вуличної культури don’t Take Fake німецький бренд встановить батут PUMA CELL FUNKY TOWN, презентує модель кросівок CELL Alien OG i познайомить з унікальними маршрутами Києвом 

Що презентує бренд

Нові кросівки CELL Alien OG. Це осучаснена версія класичної моделі 1998 року, що стала фаворитом серед бігунів на довгі дистанції, для яких вона, власне, й була розроблена. Сучасна стрит-стайл-модель виготовлена з текстилю, замші та шкіри і має масивну підошву з системою амортизації PUMA CELL, з якою бренд познайомить усіх відвідувачів don’t Take Fake

Який вигляд матиме зона PUMA

1. У ній встановлять один з найбільших об’єктів фестивалю — місто-батут PUMA CELL FUNKY TOWN завбільшки вісім на тринадцять метрів і заввишки понад 6 метрів.

Батут становитиме собою гіперболізовану візуалізацію PUMA CELL — технології амортизації кросівок, у якій спеціальні «соти» допомагають правильно розподілити навантаження на ногу під час ходи. Тож FUNKY TOWN стане своєрідною зоною тест-драйву цієї технології серед відвідувачів don’t Take Fake.

Кольорова гама батута дублюватиме палітру кросівок CELL Alien OG, а на одній з його фігур також встановлять величезний кросівок.

2. Модель CELL Alien OG — це кросівки для міста. Тому бренд готує особливу інтерактивну зону, присвячену Києву. Екскурсовод Юлія Бевзенко спеціально для PUMA та don’t Take Fake розробить кілька унікальних маршрутів Києвом, які можна буде розгледіти крізь збільшуване скло.

Про don’t Take Fake

Найбільше в Україні бренд-шоу та фестиваль вуличної культури don’t Take Fake 2019 відбудеться 14—15 вересня у просторі М82 на Подолі (вул. Межигірська, 82, колишній завод Tetra Pak). Про перші подробиці, учасників та активності можна дізнатись тут.  

  Найзручніше стежити за новинами фестивалю у спеціальному телеграм-каналі та Facebook-івентіДводенні фестивальні квитки доступні в онлайні за ціною 200 грн.

  

2018 року don’t Take Fake зібрав понад 60 міжнародних і українських брендів та 12 000 відвідувачів у комплексі «Торонто-Київ». Окрім двох поверхів і тераси будівлі тоді задіяли відрізок вулиці Великої Васильківської, аби створити найбільший мобільний скейт-парк в Україні, провести фінал України зі стритболу та представити роботи стрит-арт-художників. 


Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram и Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis