Рейви та футбол: ЦУМ:Streetwear представляє в Україні колаборацію Umbro та Aries

Британський бренд Aries об’єднався з маркою спортивного одягу Umbro для спільної лімітованої капсули речей. В Україні вона ексклюзивно доступна у ЦУМ:Streetwear 

В капсулу ввійшли 10 речей, натхнених футбольною формою 1990-х років та культурою габберу — одного з жанрів електронної музики.

Бренди представили футболки, лонгсліви-поло, куртки та спортивні штани. Одяг виконали у червоному, синьому та чорно-білому кольорах, а також прикрасили характерними для Aries принтами у стилі тай-дай та подвійним брендингом. Ще одна особливість колекції — масивні логотипи та написи.

«Ця колекція — особлива, адже попри всю свою популярність та впливовість, Umbro вкрай рідко співпрацює з іншими брендами. Для цієї колаборації вони обрали британський лейбл Aries — вже вагомий у fashion-світі, але ще новий для нашої країни. Розвиток локальної streetwear-культури — наша головна місія, і ми раді зробити цей крок на шляху до її досягнення», — розповідає менеджер категорії ЦУМ:Streetwear Антон Бусько.

Також бренди випустили відеокампейн, знятий фотографом та художницею Леею Коломбо. Героями ролику стали молоді британські хлопці, що грають у футбол зі своїми собаками та танцюють під техно.

За словами засновниці Aries Софії Прантери, ідея відео з’явилась після перегляду футбольних відео:

«Ми шукали креативи для кампейну та звернули увагу на відео, де відомі футболісти, наприклад Мессі, тренуються зі своїми собаками. Саме це, в комбінації з роботами художниці Ринеке Дейкстри, стало натхненням для ролику».

Купити колекцію також можна на сайті

Що ще треба знати про Aries та Umbro

Aries — бренд, заснований італійським дизайнером Софією Пратерою у 2011 році.

Натхненням для речей слугує естетика 1980-х та 1990-х років, а також молодіжні субкультури. Особливістю бренду стали принти та дизайни, що наносяться вручну — найчастіше, у техніці тай-дай.

Окрему увагу в Aries приділяють екологічності: залишки старих колекцій використовують для створення печворк-речей чи бірок. 

Umbro — спортивний бренд, заснований у 1920 році. На початку він працював як постачальник форми для англійської Прем’єр-ліги, кубка Англії та Збірної Англії по футболу.

Тепер бренд випускає спортивний одяг, взуття та аксесуари, а на його рахунку колаборації з Vetements, Off-White та streetwear-брендом Palace. 

Матеріал підготовлено за підтримки:


Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis