У січні 2024 року Givenchy покинув Меттью Вільямс, який керував домом моди протягом чотирьох років. Новим креативним директором дому моди оголосили Сару Бертон, яка відповідатиме за жіночу та чоловічу лінії
Першу колекцію дизайнерка презентує вже у березні 2025 року на Тижні моди у Парижі.
«Я рада, що зможу написати наступну главу в історії цього культового дому та привнести в Givenchy власне бачення, чутливість і переконання», — прокоментувала призначення Сара.
Переглянути цей допис в Instagram
Пояснюючи вибір креативної директорки, голова правління Givenchy Сідні Толедано розповів, що давно стежив за роботою Сари, а її бачення та підхід «стануть безцінними для Givenchy, відомого своєю зухвалістю та високою модою».
Про попередній досвід Сари Бертон
У жовтні 2023 року Сара Бертон пішла з Alexander McQueen. Загалом вона пропрацювала у бренді 26 повних років.
Бертон приєдналась до Alexander McQueen 1996 року, на третьому курсі навчання у Central Saint Martins, як стажистка Александра Макквіна. 2010 року після смерті дизайнера вона очолила дім моди.
Її дизайни для Alexander McQueen відрізнялись жіночністю та легкістю, не поступаючись при цьому стандартами тейлорингу, а сама Сара розповідала, що в роботі часто надихається природою та жінками. Так останній показ дизайнерки для дому моди був натхненний жіночою анатомією.