Словацький бренд взуття Novesta вийшов на український ринок

21 серпня перші моделі бренду класичного спортивного взуття Novesta мають надійти у київський магазин Kapkan та львівський Open Store, а також вже доступні для замовлення онлайн. Про це DTF Magazine повідомили офіційні представники Novesta в Україні 

Поки що в Україні представлені дві лінії кросівок — Novesta Star Master та Star Dribble. Надалі бренд планує розширювати асортимент моделями Novesta Marathon, Chelsea та новими силуетами з колекції Весна/Літо 2018.

Модель Star Dribble / 2220 грн
Модель Star Dribble / 2220 грн
Модель Star Master / 2080 грн
Модель Star Master / 2080 грн
Модель Star Master / 2080 грн

Бренд Novesta заснував промисловець Ян Антонін Батя у 1939 році в Словаччині. Бренд виробляє взуття за тими ж стандартами, що і майже 80 років тому: використовує натуральну резину, стовідсоткову бавовну, льон, фельт та замшу. Підошва моделей кріпиться до верху взуття технологією прессування без використання клею або інших хімічних сполук, дотримуючись екологічних норм. На останньому етапі виробництва взуття допрацьовують вручну майстри фабрики.

Novesta співпрацювала з брендами Universal Works, You Must Create, Comme des Garçons та іншими.

 Сторінка Novesta у Facebook.

Нещодавно в києвському ТРЦ ЦУМ відкрився перший магазин британскього бренду Superdry, а в ТРЦ SkyMall — перший магазин голландського бренду Scoth & Soda.


Підписуйтесь на DTF Magazine в Facebook и Twitter.
Також підпусуйтесь на нашу щотижневу розсилку внизу сторінки.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis