Стрімінг MUBI придбав права на показ української стрічки «Атлантида»

Фільм став частиною MUBI Releases — добірки «найбільш оригінальних та захоплюючих фільмів із програм міжнародних кінофестивалів», особисто обраних кураторами платформи. Серед інших релізів цієї колекції — фільми Луки Гуаданьїно, Хлої Чжао, Вернера Герцога, Йоргоса Лантімоса, Малгожати Шумовської та інших незалежних режисерів

Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Донбас перетворився на зону екологічної катастрофи, де виживає частина населення, що так і не покинула територію.

Головний герой — колишній солдат, котрий страждає на посттравматичний синдром. Залишившись без роботи, він приєднується до волонтерів «Чорного тюльпану», які розшукують загиблих в зоні колишніх бойових дій.

Всі ролі у фільмі виконали непрофесійні актори — колишній розвідник, волонтер фонду «Повернись живим» Андрій Римарук, парамедик Людмила Білека та доброволець Василь Антоняк.

Зйомки «Атлантиди» відбувалися у Києві та Маріуполі.

Світова прем’єра стрічки відбулася на Венеційському кінофестивалі у другій за важливістю секції «Горизонти» (Orizzonti), де вона отримала головну відзнаку. «Атлантиду» показали на понад 50 фестивалях — там вона отримала ще кілька Гран-прі, стала найкращим фільмом Міжнародного конкурсу Одеського міжнародного кінофестивалю, виграла нагороду як найкращий фільм і за найкращу режисуру Національної премії кінокритиків КІНОКОЛО.

Український оскарівський комітет обрав «Атлантиду» у якості національного кандидата на премію «Оскар-2021» у категорії «Найкращий міжнародний фільм».

В український прокат стрічка вийшла п’ятого листопада 2020 року.

MUBI — міжнародний стрімінг, заснований 2007 року, що спеціалізується на показі авторського фестивального кіно.

MUBI працює в Україні, втім, “Атлантиду” на стрімінгу показуватимуть виключно для міжнародної аудиторії. Українці можуть подивитися фільм в онлайн-кінотеатрі SWEET.TV.

Ціна місячної підписки — 8,99 доларів, річної — 71,88 доларів.

Читайте також:


Следите за DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis