Synchrodogs та автор кампейнів Nike: кого слухати на київський онлайн-конференції Lastivka

26 жовтня в Києві відбудеться міжнародна онлайн-конференція Lastivka від освітньої платформи Skvot. Цьогоріч у фокусі Lastivka — досвід, яким ділитимуться українські та світові креативники. Говоритимуть про крафт і штучний інтелект, мистецтво і комерцію, міжнародний та внутрішній ринок, війну та відбудову

«Ми зібрали тих, чию рекламу ви бачили у Nike, Heinz і Burger King, додавали до мудбордів дизайни із The New York Times, Bloomberg і Wired або зберігали фото з кампейнів Burberry та Vogue», — пояснюють організатори конференції.

Подія матиме і благодійну мету — протягом конференції команда Skvot разом із United24 збиратиме мільйон гривень на відновлення українських шкіл.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Онлайн-школа SKVOT (@skvot.io)

Українські креативники говоритимуть про те, як змінилася їхня робота під час війни, про волонтерські проєкти, процеси всередині агенцій та адаптацію до нових реалій.

Спікери

Synchrodogs — фотодует Роми Новена й Тані Щеглової, який досліджує зв’язок екології та людини. Тема їхнього виступу — «Як поєднати мистецтво й комерцію та змінити асоціацію “Україна = війна” на “Україна = креатив”».

Максим Ілюхін — партнер та стратегічний директор у креативній студії twid, у минулому СЕО Fedoriv.

Вова Смирнов — дизайн-директор у Spilka, артдиректор MEGOGO зібрав у портфоліо приблизно 200 сайтів і застосунків.

Слава Банік — керівник із розвитку електронних послуг у Дії в команді Міністерства цифрової трансформації.

Ілля Ануфрієнко — засновник та креативний директор у Bickerstaff, обирає найкращих серед Young Lions Marketers та збирає нагороди, серед яких Cannes Young Lions, Red Dot, Golden Drum та Effie.

Сергій Малик — креативний директор в ANGRY Agency, 17 років придумує ідеї, за які отримує Cannes Lions, D&AD, Epica Awards, Golden Drum).

Рома Гурбанов — співзасновник агенції Taktika, в шафі: нагороди Young Glory 2020, Epica Gold 2019, Epica Bronze 2018).

Ануфрієнко, Малик та Гурбанов об’єднаються для розмови про поточні виклики для українського креативу: війну, штучний інтелект, внутрішній та міжнародний ринок.

А тема дискусії Іллюхіна, Смірнова та Баніка — «Як розробляти продукти під час війни: новий підхід до роботи, мотивація, дизайн, флоу».

Спікери міжнародної панелі

Ансельмо Рамос (Anselmo Ramos) — лауреат 201 нагороди «Каннських левів», працював зі Stella Artois, Call of Duty, Bud 66, Philadelphia. Тема його лекції — «Смілива vs звичайна ідея: як створювати локальні кампанії, про які говорить увесь світ».

Брауліо Амадо (Bráulio Amado) — працював із The New York Times, Bloomberg, Wired та видав три книги зі своїми роботами. Амадо зосередиться на темі «Ілюстрація — твоя ID-картка: як створювати візуал, якому не потрібне представлення».

Крейг Вільямс (Craig T Williams) — креативний директор у Wieden + Kennedy Amsterdam, протягом 10 років створює рекламні кампейни для Nike. Він розкаже про «Дизайн у рекламі: чому він важливий і як за його допомогою втілювати ідеї в життя».

Юстус Оелер (Justus Oehler) — артдиректор брендингової агенції Pentagram Berlin. Він поміркує про тему штучного інтелекту у роботі дизайнера: «ШІ проти крафту: базові скіли, без яких дизайн не врятує навіть остання версія Midjourney».

Модеруватимуть Lastivka засновники київської дизайн-студії DVIЙKA — Вікторія Москофіді та Данило Нестеревич.

Початок конференції — о 12:00 за київським часом. Розмови та лекції англійською матимуть українські субтитри.

Участь в Lastivka — безоплатна, за умови попередньої реєстрації.

Skvot — київська онлайн-школа для тих, хто хоче працювати в креативних індустріях. Серед ключових напрямків навчання — реклама, медіа, геймдев, кіно, мистецтво та архітектура. Викладають в Skvot практики, які, за словами команди школи, задають рух у своїй ніші. Більше про курси та викладачів — на сайті.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis