У Київській опері покажуть фільми про сноубординг

16 грудня, напередодні третього зимового «Дабл Тріпл Snow Fest», бренд Jameson організує кінопоказ двох фільмів про сноубординг — RELAPSE від фрірайд-команди Beyond Medals та MASS COMBO від братів Сімпсонів з Великої Британії. Подивитися їх можна буде у Київській опері на вулиці Межигірська, 2

Старт — о 19:00. Вхід можливий за попередньою реєстрацією.

RELAPSE

Повнометражний сноуборд-фільм від команди фрірайдерів Beyond Medals. Героями ролику стали сноубордисти Тор Лундстрем, Кевін Бекстром та Себбе Де Бак, Ульрік Бадертшер, Рене Ріннекангас та Людвіг Біллтофт. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от BEYOND MEDALS. (@beyondmedals)

В команді розповіли, що назва RELAPSE («Рецидив») пов’язана з їх попередним фільмом.

«Наш останній фільм називався Бетті Форд, так само, як мережа реабілітаційних центрів в США. Ідея з’явилась тому, що в цьому сезоні було мало вечірок через коронавірус. Суть нового роліку полягає в тому, що ми досі перебуваємо в реабілітаційному центрі Бетті Форд, а Ульрік (його не було в останньому фільмі) приїзжає, забирає нас та призводить до рецидиву», — розповідають в Beyond Medals.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от BEYOND MEDALS. (@beyondmedals)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от BEYOND MEDALS. (@beyondmedals)

На створення фільму пішов цілий сноубордичний сезон. Зйомки проходили в Швеції, Швейцарії, Австрії та США.

RELAPSE став найкращим фільмом 2021 року на французькому фестивалі High Five, присвяченого сноуборд- та лижним фільмам.

MASS COMBO 

Мікс, знятий під час подорожей братів-сноубордистів Джейка та Джо Сімпсонів. Компанію для фільму їм склали райдери Міс Остдейтк, Алекс Стюарт, Хенрік Мейн, Ніколас Брінгман та Каспер Де Зоете. 

Зйомки тривали близько 10 місяців та проходили у Франції, Італії та Україні.

Київську частину кліпів зняли після участі у минулорічному «Дабл Тріпл Snow Fest 2020». В команді MASS COMBO говорять, що «вуличні споти у Києві були найкращими з тих, що вони бачили».

«Ми віримо у любов, якого б вигляду вона не набувала. Любов один до одного, до комьюніті, пісні, любов заради пристрасті… Любов — це найпотужніша магічна сила у Всесвіті, і ми всі потребуємо її як ніколи», — коментують фільм брати Сімпсон. 

Показ фільмів відбудеться за підтримки департаменту культури КМДА. 

«Сніг у Києві стає рідкістю, тому рада, що серед новорічних івентів у нас є і “Дабл Тріпл Snow Fest 2021”. Два фільми про сноубордистів,  які покажуть під час фестивалю, відкривають іншу грань Києва – міста, у якому є місце і для такого виду активних розваг», — зазначила директор Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

«Дабл Тріпл Snow Fest 2021» відбудеться з 17 по 19 грудня під Аркой дружби народів в Києві. Фестиваль стане наймасштабнішою подією такого формату в Європі.

На три дні в центрі міста знову зведуть масштабний сноупарк, цього разу натхнений темою класичної опери. Площа споту — 1400 квадратних метрів, а висота — 20 метрів.

Участь у змаганнях візьмуть сноубордисти та лижники з 20 країн світу, серед яких США, Франція, Австрія, Велика Британія, Грузія та Нідерланди. Сумарний призовий фонд складає понад 16 тисяч євро.

Спостерігати за турніром можна буде онлайн — пряму трансляцію міжнародної частини контесту (18–19 грудня) проведуть на MEGOGO.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis