Ukrainian Fashion Week знову пройде у форматі phygital. Що ще відомо про програму

У цьому році Український тиждень моди святкує 25-річчя, та вдруге презентує покази у форматі phygital, що поєднує фізичні та онлайн-шоу. UFW відбудеться з 3 по 6 лютого у Мистецькому арсеналі, а DTF Magazine розповідає про нього докладніше

Тиждень моди у форматі phygital

У 2022 році проведуть 31 показ у форматі phygital, який ввели минулого року через карантинні обмеження. 

Покази та діджитал-презентації 50-го сезону тижня моди відбудуться у Мистецькому арсеналі та на інших локаціях. Онлайн-трансляцію можна буде подивитися на медіасервісі MEGOGO та платформах UFW. 

Концепція UFW 

Головними напрямками тижня моди у 2022 році обрали sustainability, діджиталізацію, різноманітність та інклюзивність.

«Саме на них зараз будується українська та світова fashion-індустрія», — коментує голова Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

5 та 6 лютого представлять програму New Generation of Fashion, що просуває молодих та маловідомих дизайнерів. Це — покази дизайнерів-учасників платформ New Names та Fresh Fashion, а також випускні шоу українських приватних фешн-шкіл. 

Розклад тижня моди

Окрім показів, на UFW пройдуть івенти, в яких мода розкривається через інші види мистецтва. 

У перший день відбудеться презентація медіапроєкту «Візуальний код» від бренду чоловічого одягу IDoL та показ колаборації OVERALL x ZIGURA ART під назвою «Мистецтво інтеграції скульптур у модні звички українців». 

4 лютого покажуть фільм «Висока мода» режисера Сільві Оайони із програми фестивалю «Вечори французького кіно». Він проходить одночасно з UFW у кінотеатрі «Жовтень». 

Повну програму UFW можна подивитися нижче:

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis