Українські стритстайл-герої представили DIY-кампейн Vans

Vans починав як виробник кедів з міцною гумовою підошвою, які відразу ж вподобали скейтери та BMX-ери. Тепер одяг і взуття бренду носять герої як креативних індустрій, так і вуличних культур.

INTERTOP, який представляє бренд в Україні, запропонував локальним героям вибрати улюблені речі Vans і самостійно створити відео й фотографії, що демонструють дух бренду. DTF Magazine показує, що вийшло в результаті


Руслан Камплик

скейтер, відеограф

Руслан катається понад п’ять років, а також знімає відео для друзів-скейтерів. Раніше весь вільний час він проводив на дошці, та після перелому не може кататись так часто. Працює з графікою для постпродакшену.


«У Vans на дошці, у Vans за продуктами, у Vans на власну яхту за 70 000 000 $»

 


Дмитро Присташ

танцівник, хореограф-постановник

Присташ танцює з шести років. У дитинстві це було хобі, яке, зрештою стало справою його життя.

Працює хореографом-постановником сольного проєкту DOROFEEVA. Ставив хореографію концертів Last Dance і Vislovo для гурту «Время и Стекло», спільного кліпу Alyona Alyona й Vladimir Cauchemar, а також гурту СБПЧ. Серед масштабних проєктів Присташа — участь у сольному концерті MONATIK на НСК «Олімпійський» та в мюзиклі «Ритм».


«Vans це про те, що пішло з вулиць».

Фото: Андрій Птіцин.

 

Фото: Андрій Птіцин.

Марина Кущова

хореограф-постановник, професійна танцівниця

Марина танцює вже більше ніж 20 років і з них понад п’ять викладає танці. З 2014 року — учасниця однієї з найсильніших танцювальних команд України Apache Crew.

Працювала хореографом-постановником музичних кліпів та живих виступів для Ivan Dorn, Kazka, Yung Blud, DOROFEEVA, The Hardkiss, NK, Мішель Андраде, Max Barskih, ЛУНА, «Время и Стекло» та інших.


«Холодний денс у комфортному Vans».


INGRET

співачка

2017 року INGRET взяла участь у «Голосі країни», де дійшла до фіналу. На шоу вона познайомилася з Потапом, який став її наставником на проєкті, а після запросив на свій лейбл MOZGI Entertainment. У 2018 INGRET випустила свій перший альбом «Не спи».

У 2020 році співачка змінила продюсера: тепер працює з Олександром Волковінцевим, має свою команду та записує новий альбом.

У своїй музиці INGRET поєднує індіпоп, індірок і трипхоп.

 

«Обожнюю одяг, речі, лахи! І обожнюю виражати себе через них — це окрема форма мистецтва, від якої я фанатію. Разом з моїм фанатизмом від речей я наново вчуся робити те, що велить серце. Звеліло відвідати свято геловінське в найзручнішому для мене одязі, щоб було комфортно і я зрозуміла, що це моє найкраще рішення за останній час.
Перебувати в натовпі різних, прекрасних, блискучих людей у спортивному костюмі, не зважаючи на помпезність вечірки — о так!
Будьте собою й виражайтеся так, як завгодно вашій душі!»


 Купити Vans в Україні можна онлайн на INTERTOP.UA, а також у фірмовому магазині Vans в київському River Mall

Матеріал створено за підтримки

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis