Under Armour та Стеф Каррі випустили нові кросівки

Іменний бренд Стефа Каррі — Curry Brand, що входить до складу Under Armour, випустив нову модель кросівок Curry 9 Flow. Вона дебютує у семи забарвленнях, присвячених героям знакової американської програми для дітей «Вулиця Сезам». Розповідаємо про особливості моделі та показуємо, який вона має вигляд


«Ця колекція — можливість використати свою уяву. Адже ви можете показати свою особистість через те, як ви граєте. Мені подобається бути вигадливим на гральному майданчику, пробувати щось нове і показувати різні сторони себе. Персонажі “Вулиці Сезам” доводять, що кожен з нас належить до світу гри», — розповідає про колекцію Каррі.

«Вулиця Сезам» виходить з 1969 року, то ж Стеф дивився її ще дитиною. А тепер слідкує за новими випусками разом з дочками та сином.

Улюблений персонаж гравця — Елмо: «Він завжди сміється, гарно проводить час і до нестями позитивний, що інколи дратує, але й водночас неймовірно тішить».

Каррі також встиг знятися у шоу. Разом з дружиною Айішою та маппетами вони розповідали дітям про користь здорових сніданків та важливість бути щедрим і вміння ділитися.

Curry Brand x «Вулиця Сезам» стали частиною партнерства з благодійною освітньою організацією Sesame Workshop. Бренд та атлет вже взяли участь у відновленні спортивного майданчика у нью-йоркському районі Гарлем.


Особливості моделі

Curry Flow 9 доповнена системою амортизації UA Flow, створеної спочатку для бігової лінійки Under Armour, а згодом адаптованої для баскетбольної. Завдяки UA Flow мідсоль кросівка дозволяє нозі рухатися природно незалежно від поверхні та ситуації.

Для верху нової моделі також вперше використали технологію UA Warp, яка підвищує стійкість ступні.

Першими представлять кросівки у забарвленнях Великої Птахи — Play Big та Знака — Count It. Модель у кольорах Великого Птаха має яскраво-жовте забарвлення, як пір’я персонажа, а голубі та рожеві вставки відсилають до рожевих кінцівок та блакитних очей героя.

Кросівки ж присвячені Знакові доповнені блискучим язичком, що відсилає до атласної мантії героя, а кольорові акценти на взутті — до її підкладки.

«Найскладніша частина у виробництві — відчуття глибини й довершеності. Ми не кажемо: “Елмо — червоний, тому зробімо весь кросівок червоним”. Ми гралися з різними відтінками червоного і додали трошки оранжевого, щоб натякнути на ніс персонажа. Загалом кожен колір позначає не тільки фізичний вигляд героїв “Вулиці Сезам”, але й розповідає чого кожен з них може нас навчити, щоб будувати краще й інклюзивніше довкілля», — розповідає Спенсер Гокінс, дизайнер кросівок у Under Armour.

Вперше баскетболіст показав, який вигляд матимуть кросівки з колаборації Curry Brand та «Вулиці Сезам», 29 вересня на передсезонній фотосесії «Голден Стейт Ворріорз».

Придбати кросівки вже можна на сайті.

Стеф Каррі — американський баскетболіст, гравець команди «Голден Стейт Ворріорз». Триразовий чемпіон НБА (2015, 2017, 2018), найцінніший гравець НБА 2015 та 2016 років.

Амбасадор Under Armour з 2013 року.


Матеріал створено за підтримки

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis