В Україні вперше відбудеться реліз колаборації Бейонсе та adidas

У грудні співачка представила п’яту колаборацію з adidas — колекцію HALLS of IVY. З 9 грудня речі можна буде купити в Україні онлайн

У колекції представлений жіночий та чоловічий одяг. Частину речей виконали в мінімалістичних зелених та сірих кольорах, а іншу доповнили принтами у клітинку та чорним геометричним орнаментом.

В колаборації також представили пуховик у стилі печворк, спідницю та боді зі штучної шкіри, плащ з паєтками та в’язані брюки.

HALLS of IVY присвятили інклюзивному комьюніті IVY — простору для однодумців, який надихає на розкриття творчого потенціалу та заряджає енергією для досягнення цілей.

Героями кампейну стали сама Бейонсе, баскетболісти Джеймс Гарден та Джейден Грін, донька Кобі Брайанта Наталія, а також діти Різ Візерспун та Райана Філіпа — Ава та Дікон.

Бейонсе та adidas оголосили про співпрацю у квітні 2019 року. «Бейонсе — ікона креативу та законодавець стилю, до того ж бізнес-лідер. Ми маємо можливість надихнути на зміни та підтримати майбутнє покоління креаторів», — прокоментував тоді Ерік Лідтке, що відповідав колаборації та глобальний розвиток adidas.

Так Бейонсе стала креативним директором adidas, перезапустила в його складі власну лінію Ivy Park (що раніше виходила під брендом Topshop) та почала розробляти повноцінні колекції одягу та взуття. 

Перша спільна колекція Бейонсе та adidas вийшла у січні 2020 року. В неї ввійшла лінія одягу, аксесуарів та три моделі кросівок: Samba, Ultraboost та Nite Jogger. Детальніше про неї ми розповідали тут


Матеріал підготовлено за підтримки

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis