Warner Bros. заборонила Коліну Фарреллу курити у новому «Бетмені»

В інтерв’ю з блогером Джейком Такесом, Колін Фаррелл розповів детальніше про персонажа Пінгвіна у новому «Бетмені» Метта Рівза. Актор уточнив, що антигероя не покажуть на екрані з його фірмовим мундштуком  

За словами Фаррелла, студія Warner Bros. дуже обережно ставиться до зображень цигарок та сцен з курінням. Він назвав це «великим рішенням великих компаній».

Нагадаємо, що стрічка отримала рейтинг PG-13. Раніше у рейтинговому агентстві уточнили, що у фільмі є сцени насильства, лайка і «натяки на непристойні теми», але це не порушує встановлені рамки.

«Я відважно боровся за сигару на екрані. В якийсь момент я сказав, що можу її навіть не запалювати, а мені відповіли ні. Наче через мене 12-річні підлітки почнуть курити кубинські сигари», — розповів Колін. 

Джон Туртурро, який зіграє Кармейна Фальконе, додав, що хотів би побачити, як Пінгвін у виконанні Коліна вперше захоплюється мундштуком.

Крім того, в інтерв’ю Фаррелл натякнув на серіальний спін-офф, присвячений персонажу Пінгвіна. Говорячи про куріння на екрані, він розповів, що HBO, яка ймовірно займається виробництвом серіалу, «можливо дозволить йому це зробити».

Прем’єра «Бетмена» з Робертом Паттінсоном в Україні відбудеться третього березня 2022 року. 

Метт Рівз описує історію про «Бетмена» як дуже емоційну та глибоку, вона покаже персонажа Брюса Вейна ще до того, як він визначив себе Бетменом. Крім того, у фільмі режисер хоче розкрити тему корумпованості Готема.

Стрічка Метта Рівза з Робертом Паттінсоном йтиме 2 години 55 хвилин, враховуючи восьмихвилинні титри, і стане найдовшим сольним фільмом про персонажа. Раніше ним був «Темний лицар: Відродження легенди» Крістофера Нолана, хронометраж якого складав 2 години 45 хвилин.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis