Який вигляд має урбан-парк на ВДНГ

26 серпня у Києві на ВДНГ розпочав роботу найбільший урбан-парк України, який в майбутньому стане частиною масштабного спортивного кластеру. Вхід туди — вільний та цілодобовий.

Розповідаємо детальніше, якими локаціями та майданчиками він обладнаний 

На території парку доступний бетонний скейт-парк площею 2500 м², який пасуватиме і професіоналам, і тим, хто тільки збирається освоїти скейт, самокат або BMX-велосипед, а також для тренувань, проведення професійних чемпіонатів і джемів екстремальних вуличних культур.

Також парк облаштований спотами для стритфутболу, брейкінгу, стритболу, воркауту, паркуру та івент-майданчиком площею 500 м².

Локація для вуличного футболу містить чотири корти 3х3 і чотири панна-корти (гра 1х1).Тут планують організовувати різноманітні чемпіонати, зокрема у 2022 році провести Лігу вуличного футболу України.

Стритбольний спот обладнаний двома кортами 3х3 і одним 5х5. Тут планують проводити фанову стритбольну активність, тренування зі стритболу та баскетболу 3х3 і 5х5, а також Українську стритбольну лігу USL 3×3.

Локація для паркуру містить різні паркур-фігури з металевого каркаса і фанери, а також має трибуни. Тут будуть проходити вуличні тренування з паркуру, майстер-класи, а також проводиться всеукраїнські джеми та батли зі паркурворкауту.

Розробкою парку займались урбан-бюро Big City Lab, платформа Street Culture й архітектурні команди Mind Work Ramps, Urban Reform і Unique Build.
Читайте также:


Фото: прес-служба ВДНГ.

Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis