Зендая у кампейні On Zone Dreamers

Зендея та бренд On представили «міжгалактичний» кампейн

Новий кампейн On з Зендеєю зняли в стилі трейлеру до вигаданого Sci-fi-фільму Zone Dreames. Він присвячений лайфстайл-колекції Весна/Літо 2025 року On та новим кросівкам бренду, Cloudzone

Відео зрежисувала візуальна артистка Надя Лі Коен, яка співпрацювала з Кім Кардаш’ян, Balenciaga, Ріанною та Saint Laurent. Стиліст Зендеї Лоу Роуч розробив для відео космічні костюми, a прикраси cтворив ювелір Кріс Хабана.

Кампейн зняли в стилі ретро футуризму, Sci-fi 1970-х років та перформативного мистецтва. За сюжетом Зендея — протагоністка, яка керує командою у міжгалактичній місії.

«Разом вони рухаються, тренуються та досліджують нові світи, розуміючи, що впевненість приходить не лише зсередини, але й від людей, з якими ти рухаєшся», — йдеться в описі.

Про речі в кампейні

Центральними елементами кампейну стали нові лайфстайл-кросівки On Cloudzone та безшовне боді.

Верх кросівок виготовили з перфорованого текстилю та прикрасили брендингом On. Проміжну підошву виготовили з піни Helion, a підошву оснастили системою амортизації CloudTec. Модель доступна у помаранчевому, сірому, жовтому та білому кольорах.

Серед інших речей у колекції — топи, майки, футболки, шорти, легінси, куртки та аксесуари.

Про інші кампейни On з Зендеєю

Зендея стала партнеркою бренду у червні 2024 року. На честь цього On випустили короткометражний фільм «Мріяти разом» (Dream Together), який присвятили «силі спільноти».

Режисером та хореографом-постановником кампейну виступила C Prinz.

У липні також вийшов спільний кампейн Зендеї та швейцарського тенісиста та 20-кратного чемпіона «Великого шлему» Роджера Федерера — амбасадора та інвестора бренду On.

Відео починається з кадрів зустрічі Зендеї та Федерера у магазині On, після чого акторка викликає тенісиста на поєдинок з «повітряного тенісу». Як видно згодом, «повітряний теніс» відрізняється від класичного лише відсутністю м’яча. Ролик відсилає до одного з епізодів тенісного поєдинку з фільму «Суперники» Луки Гуаданьїно, де Зендая зіграла головну роль тенісистки Таші Дункан.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis