Анджеліна Джолі розлучилася з Бредом Піттом через фізичні та моральні знущання

У позові, який Анджеліна Джолі 4 жовтня подала до суду Лос-Анджелеса, актриса описала сварку, що сталася у вересні 2016 року, коли вона разом з шістьма дітьми та Бредом Піттом летіла на приватному літаку з Франції до США, пише The New York Times. Тоді актор намагався задушити одного з дітей, а іншого вдарив у обличчя. Саму ж Джолі Пітт схопив за голову та тряс її

Також, як стверджується у судовому позові актриси, актор обливав пивом і червоним вином її та дітей. Сварка, за свідченнями Джолі, почалася до прибуття в аеропорт. Пітт посварився з одним з дітей, а коли актриса спробувала розібратися у причинах конфлікту, актор звинуватив її у надто поблажливому ставленні до дітей.

Після приземлення актриса повідомила Пітта, що разом з дітьми поїде до готелю. Актор зреагував агресивно — схопив Джолі, обізвав її «сукою» й додав: «Пішла ти! Пішли ви всі!».

Через п’ять днів після цього інциденту актриса подала на розлучення через непримиримі розбіжності. Офіційно колишнє подружжя розлучили у 2019 році — протягом трьох років Пітт та Джолі ділили опіку над дітьми та майно.

У 2016 році через насильство щодо дітей та дружини проти Пітта почало розслідування ФБР. У серпні 2022 американські медіа отримали відредаговану версію звіту слідства, де йшлося про те, що відомство мало достатні підстави порушити проти актора кримінальну справу, але не стало цього робити через «кілька факторів».

У документі також зазначалося, що тоді Джолі не визначилася підтримувати звинувачення чи ні. Також зі звіту неясно, чи здійснював актор насильство щодо дітей.

Через що наразі судяться актори

У лютому 2022 року Пітт подав до суду через те, що Джолі продала свою частину у їхній спільній виноробні Château Miraval компанії російського бізнесмена Юрія Шефлера.

У зустрічному позові Джолі стверджується, що актриса збиралася продати свою долю Пітту за 54,5 мільйона доларів. Але цього не відбулося через вимогу актора підписати угоду про заборону Джолі розповідати про емоційне та фізичне насильство, яке він чинив над нею та дітьми.

Château Miraval Пітт та Джолі купили у 2008 році за 28 мільйонів доларів.

Як коментує ситуацію Пітт

У заяві CNN представник Пітта назвав звинувачення «абсолютно неправдивими».

«Історія Анджеліни Джолі набуває нового розвитку щоразу, як вона висуває нові необґрунтовані звинувачення. Бред узяв на себе відповідальність за те що він скоїв, але він не відповідатиме за те, чого не робив. Ці звинувачення не відповідають дійсності», — йдеться в заяві.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis