«Біжимо за океани»: adidas запустив проєкт для боротьби з забрудненням пластиком

Забіг Run For The Oceans пройде з 28 травня до 8 червня і стане четвертим на рахунку бренду. За кожен кілометр, який подолають бігуни у цей період, adidas та організація Parley приберуть по 10 пластикових пляшок з пляжів, узбереж та віддалених островів

Для участі бажаючі мають зареєструватися в додатку adidas Running та відстежувати свої пробіжки.

Всього команда adidas та Parley планує зібрати до 227 тисяч кілограм пластикових відходів з океанічних зон.

Проєкт відбудеться на честь Всесвітнього дня океану, який відзначають 8 червня. «adidas ще раз доводить, що спорт може змінити світ на краще», — говорить команда бренду.

Перший забіг Run For The Oceans від adidas та Parley пройшов у 2017 році. За час існування проєкт об’єднав більше трьох мільйонів бігунів, які в сумі подолали 25,5 мільйонів кілометрів.

Run For The Oceans допоміг зібрати 2,5 мільйони доларів, які направили до фонду Parley на розвиток та ініціатив по боротьбі із забрудненням океану та екопросвітницьких програм.

Крім того, проєкт підтримали 92 школи з різних країн світу, які почали роботу в форматі пунктів збору пластикових відходів та освітнього центру.

  

adidas та Parley співпрацюють з 2015 року. Разом вони випустили декілька спільних моделей кросівок з переробленого пластику. Серед них: adidas FUTURECRAFT LOOP, adidas Originals EQT Support ADV та Parley Ultra Boost X в колаборації зі Стеллою Маккартні.

В 2020 році adidas та Parley створили футбольне поле з двох мільйонів пластикових пляшок. Детальніше про нього ми розповідаємо в нашому матеріалі


Слідкуйте за DTF Magazine у  Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis