Чемпіон перегонів «Дейтона» продасть свій призовий Rolex на підтримку українських дітей

Данський гонщик, переможець серії перегонів «24 години Дейтона» (24 Hours of Daytona) 2017 року та «24 години Ле-Мана» (24 Hours of Le Mans) Мікаель Крістенсен продасть на аукціоні свій призовий годинник Rolex Daytona. Всі виручені кошти він направить на допомогу українським дітям, що постраждали від війни

Данський гонщик був одним із переможців у складі команди Porsche Motorsport на «Дейтоні» 2017 року у Флориді. Крістенсен сів за кермо в останні дві години заїзду та зміг перемістити команду з сьомої позиції загального рейтингу до першої.

Rolex виступає партнером змагань та виготовляє для пілотів-переможців годинники Daytona з особливим гравіюванням. У 2017 команда Porsche Motorsport отримала біметалеві годинники із 18-каратного золота та нержавіючої сталі з білим циферблатом, функцією секундоміра та тахіметром, який дозволяє вимірювати швидкість. Задню панель прикрасили написом, вигравіюваним лазером.

«Я цілком усвідомлюю, що майже нечувано для гонщика, який отримав Rolex Daytona після виграшу у 24-годинній гонці, продати один із цих абсолютно унікальних годинників, — пояснив рішення Крістенсен. — Годинник для мене є однією з найдорожчих речей, оскільки це була одна з моїх найбільших перемог. Одночасно з цим, ситуація в Україні нестерпна і сумна, тому коли я дивився на годинник, я постійно думав, що він може принести набагато більше користі, ніж просто лежати в моєму сейфі».

Він додав: «Мені пощастило вирости в безпечному середовищі і мати можливість робити те, що я роблю зараз. Ситуація в Україні абсолютно жахлива. Діти ростуть зовсім в інших умовах, ніж я. Я хочу їм допомогти, наскільки можу, щоб вони могли розраховувати на краще життя».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Michael Christensen (@michaelchristensen7)

28 вересня копенгагенський дім Bruun Rasmussen виставить годинник на продаж. Ексклюзивну модель оцінюють у 250-300 тисяч датських крон (приблизно 33-40 тисяч доларів).

Вcі отримані кошти перерахують до благодійної організації Save The Children, яка займається гуманітарною підтримкою дітей, що залишаються в Україні, та допомагає дітям-переселенцям за кордоном.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis