Дивіться трейлер мультфільму Entergalactic від Kid Cudi

Netflix випустив перший трейлер мультфільму Entergalactic, знятого за мотивами однойменного альбому Kid Cudi. Прем’єра мультфільму, як і реліз лонгплею, запланована на 30 вересня 

Спочатку Entergalactic планувався як серіал для Netflix, а в процесі роботи перетворився на повнометражний мультфільм. 

Він розповідає історію молодого художника на ім’я Джабарі, який переїжджає у нову квартиру, закохується у свою сусідку та намагається знайти баланс між роботою та стосунками.

В офіційному описі говориться: «Це історія про двох молодих художників, які долають повороти та труднощі пошуку кохання. Вибух мистецтва, музики та моди відбувається в єдиному місті, яке може витримати все це: у Нью-Йорку».

Головного героя в мультфільмі озвучив сам Kid Cudi, а інших персонажів — Тімоті Шаламе, 070 Shake, Джейден Сміт, Маколей Калкін, Тейяна Тейлор, Джессіка Вільямс, Ванесса Хадженс та Лора Геррієр.

Над мультфільмом Kid Cudi працював разом з режисером режисером Кенья Баррісом (#blackAF).Продюсуванням проєкту займався продакшн Mad Solar, який Kid Cudi запустив у листопаді 2020 року.

Лонгплей Entergalactic стане восьмим студійним альбомов Kid Cudi. В червні репер випустив перший сингл Do What I Want, який тизерив ще з 2020 року. 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis