Daft Punk перевидали перший альбом Homework

До 25-річчя з виходу дебютного лонгплею та річниці розпаду гурту Daft Punk представили його оновлену версію. Частиною ювілейного релізу стали 15 реміксів від Masters At Work, DJ Sneak, Todd Terry, Motorbass, Slam, Ian Pooley, I:Cube та Roger Sanchez & Junior Sanchez

15 квітня Daft Punk також обіцяють реліз Homework на вінілі.

Також гурт влаштував на стримінгу Twitch трансляцію концерту 1997 року, який відбувся незадовго до релізу Homework в одному з клубів Лос-Анджелеса.

22 лютого 2022 року Daft Punk оголосили про завершення спільної музичної карʼєри після 28 років співпраці. Про це учасники гурту повідомили за допомогою 8-хвилинного ролика Epilogue, з їхнього фільму Electroma, випущеного 2006 року.


Тома Бангальтер і Гі-Мануель де Омем-Крісто заснували Daft Punk у 1993 році в Парижі, а головною особливістю їхнього гурту стала суміш хаусу, сінтіпопу, диско та електроніки. Чотири роки потому вони випустили дебютний альбом Homework з синглами Around the World і Da Funk, які вважають знаковими в історії танцювальної музики.

2001 року Daft Punk випустили другий лонгплей Discovery. У нього ввійшли одні з найпопулярніших треків гурту: Harder, Better, Faster, Stronger і One More Time. Після цього релізу Тома і Гі-Мануель створили свій особливий стиль та почали зʼявлятися на публіці виключно у костюмах роботів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis