«ДахаБраха» представили нову музику в ефірі американського радіо

«ДахаБраха» виступив наживо в ефірі американської незалежної радіостандії KEXP у Сіетлі. Український гурт вже вчертверте став запрошеним гостем KEXP та представив дві нові пісні 

Всього музиканти зіграли три пісні, серед яких Sonnet та нові композиції 9 nedilechok та Rozhestov. В «ДахаБраха» розповіли, що презентовані пісня ще не записані, тому «фактично це їх медійні прем‘єри».

Під час 30-хвилинного ефіру музиканти також поговорили з ведучими про війну в Україні та українську культуру.

У травні завершився 18 американський тур «ДахаБраха», який стартував у квітні. Команда розповіла, що концерти були заплановані ще три роки тому, проте все змінилось через пандемію коронавірусу.

Гурт зіграв в США 24 концерти та зміг зібрати близько 100 тисяч доларів на підтримку України з продажу мерчу та донейтів.

За словами команди, гроші розподілили між багатьма фондами та приватними ініціативами, що допомагають армії та жителям України. Серед них офіційний рахунок для допомоги ЗСУ, фонди «Повернись живим», «Зграя», Razom for Ukraine та Musicians defend Ukraine на підтримку музикантів, а також рахунок проєкту RE:UKRAINE від balbek bureau та «ЗооПатруль». З повним списком благодійних ініціатив, яким «ДахаБраха» перевели кошти, можна ознайомитись тут

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DakhaBrakha (@dakhabrakha)

«Хоча в турі ми отримали неймовірно чуттєву підтримку публіки, і безліч щемних моментів, які не забуваються, він був для нас найскладнішим і емоційно виснажливим. Ми побачили щиру реакцію і підтримку людей, які були на наших концертах, — пишуть в «ДахаБраха». — Разом з тим, наші думки були в Україні, поруч з мільйонами людей, які ховаються в бомбосховищах, з тими, хто змушений залишити свій дім, з волонтерами, які шукають по всьому світу необхідні речі, врешті, з українськими військовими, що готові віддати життя заради перемоги добра над злом. Так, наші концерти стали більш політичними, і ми дякуємо усім, хто дав можливість говорити про російсько-українську війну за допомогою мистецтва».

Гурт вже анонсував сім нових концертів, які пройдуть у містах Німеччині та Франції.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DakhaBrakha (@dakhabrakha)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis