Харківська Kultura Zvuku запустила радіо Gasoline

Некомерційна медіаплатформа Gasoline, заснована харківською формацією Kultura Zvuku, запрацювала ще 22 лютого. Втім, після початку повномасштабної війни 24 лютого, її діяльність призупинили. Тепер команда вирішила перезапустити проєкт

This publication is also available in English

Про що Gasoline

Головна мета Gasoline розповідати про українську культуру та збирати разом артистів, діджеїв, художників та активістів, щоб «дати героям змогу зосередитися на темі, яка їм подобається та цікава». Команда платформи зазначає, що їм важливо «розширити музичні знання слухачів, сформувати комʼюніті та вбудувати українських музикантів у глобальний контекст».

Платформа транслюватиме локальних артистів, паралельно досліджуючи забуті та втрачені артефакти української музики та інших видів мистецтва, щоб «сформувати єдиний вигляд культури України та її історії».

Головним редактором проєкту став колишній головред видання Katacult Олексій Макаренко.

За його словами, створюючи Gasoline, команда орієнтувалася на лондонську медіаплатформу NTS Radio — одного з провідних британських проєктів, присвячених андеграундній сцені та альтернативній культурі. Також Gasoline стане логічним продовженням видання про музику й контркультуру Katacult й транслюватиме цінності та ідеї Kultura Zvuku. 

Що буде на Gasoline

Gasoline, чия студія розташована на київському Подолі, гратиме «позбавлену тривоги та пригнічення» музику, а також планує випускати дискусійні шоу, інтерв’ю та освітні проєкти в аудіоформаті.

«За два з половиною місяці війни у багатьох музикантів та активістів накопичилося багато думок та переживань, якими вони хочуть поділитися — хтось у форматі музики, а хтось у рамках розмовного шоу», — розповів Олексій Макаренко у коментарі DTF Magazine.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ґазолін радіо (@gasoline.radio)

Як стати частиною проєкту

Наразі команда шукає охочих співпрацювати. Заявки приймають як від музикантів, так і від тих, хто має ідеї розмовних шоу або «хоче звернутися до світу у будь-якому іншому цікавому форматі». Щоб сконтактувати з Gasoline треба заповнити заявку на сайті платформи. Тих, хто подавався у лютому, команда проєкту просить продублювати заявку.

  

Kultura Zvuku  харківська формація, що об’єднує студію електронного продакшену, вініловий лейбла, клуб, букінг агенцію, школа діджеїнгу у Києві, магазин вінілу та звуку.

Більше про Kultura Zvuku можна дізнатись з нашого подкасту «Чим живе харківська електронна сцена», який ми записали спільно з Visa під час нашої подкаст-експедиції «Міста і люди».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis