DTF Magazine запускає подкаст «Відбудова»

У новій серії подкастів «Відбудова» ми розповідатимемо історії засновників київських брендів, магазинів, кав’ярень, а також артистів, які після початку великої війни частину свого життя присвятили волонтерству. Героями першого епізоду стали команди київських кав’ярень «КАШТАН» і «ЛИПА», які займаються відбудовою Чернігівщини 

Про що говоритимемо у «Відбудові»

Ведучий подкасту Антон Полєсков говоритиме з гостями про те з чого почалося їхнє волонтерство, а також кому і чому вони допомагають. Герої «Відбудови» ділитимуться тим, що їх найбільше вразило в деокупованих містах і селах, які історії місцевих не виходять з голови, та зрештою де волонтерам шукати сили і як не впасти у відчай.

Чим займаються герої першого епізоду

Після відходу російських військ з півночі України, частина волонтерів з Києва почала їздити в Чернігівську область і побачила стан місцевих сіл. Деякі будівлі без дахів, деякі знищені вщент, більшість — без вікон. На відновлення цих будинків у місцеві не мають грошей та і вільних рук.

Співзасновник київських кав’ярень «КАШТАН» і «ЛИПА» Кирило Богдан разом з друзями на початку війни допомагали їжею в Києві, а останні місяці щотижня їздять в декілька сіл Чернігівщини, щоб відбудувати місцеві хатини й навіть школи.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Варвара Лущик (@varyalushchyk)

Кирило разом з Ромою Бондарем і Варею Лущик з його команди завітали до студії DTF Magazine, щоб поговорити про те, як волонтерство стало значною частиною їхнього життя, з чим вони зіштовхуються у своїй роботі та на що збирають кошти саме зараз.

Їхню історію можна послухати на SoundCloud, Apple Podcasts та Google Podcasts.

Як допомогти

Наразі команди «КАШТАНУ» і «ЛИПИ» збирають на вікна в школу та відбудову інших будинків на Чернігівщині. Задонатити їм можна за цим лінком, а стежити за діяльністю волонтерів і їхніми звітами можна тут і тут.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Варвара Лущик (@varyalushchyk)


Інші проєкти DTF Magazine

У червні ми провели перший спільний етер з онлайн-радіо Gasoline, під час якого збирали гроші для волонтерського обʼєднання «Лівий берег». З лайвами виступили Maryana Klochko, NFNR, Radiant Futur, OTOY, ТУЧА, Антон Слєпаков та Андрій Соколов з проєктом «warнякання» та Andriy Kostyukov. Подивитись виступи можна на нашому YouTube-каналі.

Влітку 2021 року DTF Magazine спільно з інноваційним партнером міського життя Visa запустив подкаст-проєкт, який охопив шість українських міст: Львів, Одесу, Харків, Дніпро, Івано-Франківськ та Київ. Щомісяця ми на власній студії їздили в одне з них, щоб розповісти, чим живуть в регіонах та познайомити з головними локальними іменами, ком’юніті та ініціативами. Послухати ці розмови та почитати їхній короткий виклад можна тут.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Збираємо ком’юніті у нашому телеграм-каналі та в Інстаграмі

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis