DTF Magazine та Gasoline розпочинають серію спільних ефірів. Оголошуємо лайн-ап першого епізоду

29 червня DTF Magazine та онлайн-радіо Gasoline проведуть перший з серії спільний ефір. Команди об’єдналися, щоб дати ще одну платформу для голосу української культури й підтримати волонтерські ініціативи. Учасниками першого стріму стануть Maryana Klochko, NFNR, Radiant Futur, OTOY, ТУЧА, Антон Слєпаков та Андрій Соколов з проєктом «warнякання» та Andriy Kostyukov. Зібрані кошти передадуть волонтерському обʼєднанню «Лівий берег», що займається відбудовою зруйнованих чернігівських селищ

Трансляція першого ефіру відбудеться з київського дворику з воронами, біля кавʼярні «Каштан» за адресою Рейтарська 9б. Протягом дня, у перервах між виступами артистів, також відбуватиметься показ українських короткометражних фільмів.


Про артистів першого ефіру

13:00

Maryana Klochko — електронна продюсерка, лайв-артистка та вокалістка зі Львова, живе у Києві. Досліджує зв’язок із внутрішнім «я», та виражає його через голос, тексти та звуки. Її музика навіює стан, у якому немає простору і часу. Експериментальний поп, крихкий, проникливий вокал — відстороненість в момент найближчої присутності.

Була резиденткою польської культурної програми Gaude Polonia. У 2020 році її трек Babusia увійшов до альбому-компіляції Intermission лейблу Standard Deviation київського клубу ∄. А її мікс, записаний спеціально для DTF Magazine, став Mix Of The Day на Resident Advisor. Окрім написання власної музики, співпрацює з кіно.

«В одному з випадкових рев’ю прочитала, що те, що я пишу це темна електроніка, пустотний фолк, якого немає на стрімінгових платформах. Дуже сподобалося це визначення, хоч насправді зараз я працюю над тим, щоб його частково знівелювати».

14:00

NFNR — творчий псевдонім Олесі Оникієнко, кураторки соціокультурної та освітньої ініціативи Womens Sound — платформи «Інституту Звуку», що опікується підтримкою жінок на електронній сцені. Під ім’ям NFNR вона грає ембієнт, індастріал, експериментал-техно, дрон та нойз. Олеся співпрацює з музичними проєктами України, Німеччини, Швеції, Японії та Індії.

15:00

Radiant Futur — live-проєкт продюсера з Черкас Яна Єременка, який жонглює одразу кількома жанрами: від електро, техно й ембієнту до індастріала, пост-та прогресив-року. Більша частина його композицій неопублікована й почути їх можна лише під час живих виступів. Виступав на вечірках Cхема, Struktura, фестивалях Brave! Factory і Hamselyt, а також у клубах Kultura Zvuku, «АРСЕНАЛ XXII» тощо. Жоден його виступ неможливий без аналогового сетапу.

16:00

OTOY — проєкт українського хіп-хоп виконавця В’ячеслава Дрофи, який він представив у вересні 2020 року. У треках OTOY читає лише українською та англійською мовами, висловлює власну громадянську та соціальну позицію, а також щодо актуальних подій в Україні та світі.

Після початку повномасштабного вторгнення росії, паралельно з музичною діяльністю, В’ячеслав приєднався до складу полку «Азов», також запустив власний благодійний фонд AGOV!, який разом з Патронатною службою «Азова» допомагає захисникам Маріуполя та їх сім’ям.

17:00

ТУЧА — творчий псевдонім київської артистки Марії Тучки, яка поєднує EBM та дарк електро. Перший мініальбом співачки — «ЗЛО» вийшов у 2019 році, другий — «ТокСік» у 2021. У 2022 році ТУЧА випустила два сингли — «Месники» та «Воїн» з Koloah.

У 2021 році співачка стала переможницею Jager Music Awards у категорії Young Blood.

Також ТУЧА веде подкаст «Геройки», де спілкується з різними артистками про їх шлях у музиці, і Телеграм-канал «Раса Шевченка».

18:00

«warнякання» — спільний проєкт музиканта та вокаліста гуртів «…И Друг Мой Грузовик» та «Вагоновожатые» Антона Слєпакова та музиканта й автора проєкту walakos Андрія Соколова, які випустили перші два треки з мініальбому з однойменною назвою 22 березня. Наразі реліз складається з 10 пісень, у яких ідеться про війну та особисті переживання, пов’язані з нею.

«“warнякання“ — це наш спосіб документування і терапії, а ще можливість залишитися людиною. Не захлинутися в чорному потоці ненависті, не збожеволіти, бачачи, що ці нелюди роблять з нашою країною. І ще це єдина фінансова можливість допомогти нашій армії та нашим волонтерам», — описують проєкт музиканти.

Наше інтерв’ю з Антоном Слєпаковим читайте тут.

19:00

Andriy Kostyukov — київський електронний музикант, що поєднує танцювальну музику з експериментальною, доповнюючи польовими записами. Був учасником одеського лейблу «система», а нині входить до складу київської формації Pep Gaffe. Також брав участь у проєкті Digital Himalayas у колаборації з одеським музикантом Емілем Асадовим.


Де можна дивитися та слухати

Онлайн на сайті Gasoline та пряму трансляцію на YouTube-каналі DTF Magazine.

Що зробили «Лівий берег» та що планують


1. Відновили 13 дахів в селищі Ягідному Чернігівської області.

2. Відновили дах і фасадну кладку в будинку, біля якого впала авіабомба в селищі Лукашівка (Чернігівська область).

3. Відновили дахи трьох будинків в селищі Количівка, Чернігівська область.

4. Відновили три дахи в селищі Лукашівка. На це витратили 750 листів шиферу — 1160 м2 покрівлі.

5. У селищі Количівка відновили розбомблений цегляний фасад і дах в будинку похилих людей.

6. Загалом за два місяці роботи в селах відновили 2280м2 покрівель.

7. В селищі Кухарі (Київська область) привезли і роздали людям із пошкодженим дахом 550 листів шиферу, для відновлення своїми силами.

8. Загалом за два місяці роботи в селах відновили 2280м2 покрівель.

Далі в планах — будинок в селищі Кухарі (Київська область). «Робитимемо фальцевий дах, а також відновлювати стропильну систему», — каже команда.

Які фільми показуватимуть між виступами


«Кохання»

Режисер — Микита Лиськов

Хронометраж — 14 хв

Історія метаморфоз великого міста, де справжнє мистецтво народжується на вуличних стінах, а нове життя — у старих хрущовках. Місце дії — Дніпро, яке автор пропускає через фільтр сюрреалізму. Поки зі світлофорів лунає музика, коханню бути, навіть під такий невпинний процес декомунізації.

Більше про історію створення «Кохання» та закладені там символи читайте у нашому інтерв’ю з режисером.

«Поза зоною»

Режисер — Нікон Романченко

Хронометраж — 27 хв

Усе, про що думає Люба в гуркоті виробничих машин кондитерської фабрики, — це зв’язок із сином, який перебуває в зоні АТО. До щоденної рутини додалися постійні намагання почути його голос, але абонент поза зоною досяжності. Головна героїня вирушає на схід України, де сподівається знайти сина живим, хоча сама, виснажена тривогою, давно перетворилася на примару.

«Син»

Режисер — Філіп Сотниченко
Хронометраж — 17 хв

Під час політичної кризи у країні молода пара переживає розлучення. Мати має намір емігрувати разом із дитиною, але батько дитини відмовляється дати дозвіл.

«Київська історія»

Режисер — Михайло Маслобойщиков

Хронометраж — 21 хв

Велокур’єр Тьома живе колом своїх інтересів, у нього свій розклад і йому байдужий світ довкола. Якось вночі його велосипед викрадають, а вчора 15-річний хлопець, який є біженцем зі Сходу, заселяється в його під’їзд. Щоб повернути втрачене, їм доведеться шукати спільну мову.

«Державна установа»

Режисери — Ярема Малащук і Роман Хімей

Хронометраж — 7 хв

Працівники та відвідувачі однієї з державних установ загадково і медитативно крокують коридорами будівлі, вони вирішують надважливі питання, але ми не в змозі розгадати їхню суть. Нам залишається лише довіритись і дивуватись, як тут усе влаштовано.

«Віддалік»

Режисерка — Катерина Горностай

Хронометраж — 12 хв

«Ми будемо з тобою разом допоки смерть не розлучить нас» — це відповідь на питання «до коли?». А як щодо іншого питання — «Як ми будемо?». Бо коли закінчиться закоханість, доведеться вирішувати «як». І «як довго» також. Молода пара шукає відповіді на ці питання.


Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis