Джоан Ролінґ випустила нову книгу. Її героїню вбивають після звинувачень у трансфобії

Нова книга Джоан Ролінґ The Ink Black Heart («Чорнильне серце») розповідає про героїню Еді Ледвелл, яка випускає мультфільми на YouTube, пише The Rolling Stone. Після епізоду про червʼяка-гермафродита вона зазнає критики з боку тролів за трансфобію, образу людей з інвалідністю та расизм

Жінка отримує погрози вбивством та зґвалтуванням, а в Інтернеті поширюють її адресу. Зрештою її знаходять вбитою на кладовищі. The Rolling Stone вважає, що книжка «присвячена борцям проти соціальної несправедливості», а авторка «намагається показати, як її персонажка стає жертвою ретельно спланованої ненависницької кампанії».

У інтервʼю ведучому Грему Нортону письменниця заперечила, що списала головну героїню з себе (у червні 2020 року Ролінґ звинуватили у трансфобії — Прим. DTF Magazine).

«Я написала цю книгу до певних подій, що трапилися зі мною в Інтернеті. Я казала своєму чоловікові, що всі точно подумають, що я написала про себе. Але це не так. Я написала чорновий варіант книжки до певних подій», — сказала письменниця.

https://twitter.com/jk_rowling/status/1564518566279495681

The Ink Black Heart став шостим романом у серії книг про детектива Корморана Страйка, які письменниця пише під псевдонімом Роберт Ґелбрейт. Книга вийшла 30 серпня.

У червні 2020 року Джоан Ролінґ запостила у Твіттері статтю журналу Devex «Opinion: Creating a more equal post-COVID-19 world for people who menstruate» («Думка: Творення рівноправного посткоронавірусного світу для людей, які менструюють» з коментарем «Впевнена, раніше існувало слово для таких людей. Допоможіть мені хтось».

Її розкритикували за некоректні висловлювання на адресу трансгендерних та небінарних людей за цю публікацію.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis