Київський дизайнер створив концепт кросівок Nike на честь літака «Мрія»

Київський дизайнер Даня Шуліпа представив концепт кросівок, присвячених найбільшому у світі літаку — українському Ан-225 «Мрія». В основу лягла класична біла пара Nike Air Force 1

This publication is also available in English

Низ кросівок в деталях відтворює дизайн літака: дві горизонтальні жовто-блакитні смуги, доповнені невеликим українським прапором та назвою «Мрія».

«Як митець я внутрішньо сильно змінився, відрефлексував минулі проекти, зрозумів свої помилки і те, що далі хочу вкладати сили в створення і популяризацію українського культурного продукту, в першу чергу для самих українців. Хочу робити це стильно і якісно, — пояснює Даня в коментарі DTF Magazine. — 24 серпня я передивлявся фотографії з минулорічного параду на честь Дня Незалежності, побачив фото “Мрії“. Я тоді вперше бачив її вживу і це справило на мене неймовірне враження. А потім в розмові про авіацію в голові клацнуло “треба робити Мрію“».

У 2019 році Даня показав перший концепт моделі Nike Air Force 1, присвячений американським військовим літакам: «Я зачепився за назву кросівка Air Force і подумав, що треба зробити кросівки, які виглядали б як літаки».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Danya Shulipa (SHU) (@danya.shulipa)

Того ж року на конференції DTF Conference він представив дизайн співзасновнику Highsnobiety Джеффу Карвало, після чого команда американського видання написала про модель в одному зі своїх матеріалів.

Співзасновник Highsnobiety: «Вже не обов’язково бути мейнстримом, щоб знайти максимум однодумців»

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Danya Shulipa (SHU) (@danya.shulipa)

Найбільший літак світу — український Ан-225 «Мрія» був знищений 27 лютого внаслідок повітряної атаки російських військових по аеродрому в місті Гостомель, Київської області.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis