Ель Феннінг зіграє у новій грі Хідео Кодзіми

У середині вересня гейм-дизайнер Хідео Кодзіма, який створив Metal Gear Solid та Death Stranding, запостив постер з портретом дівчини з прихованим обличчям та питанням Who Am I? («Хто я?»). Підписники соціальних мереж Кодзіми припустили, що це актриса Ель Феннінг («Неоновий демон», «Як розмовляти з дівчатами на вечірках»). 7 жовтня гейм-дизайнер підтвердив їхні здогадки

І запостив ще один постер-загадку — ще один портрет дівчини з прихованим обличчям, але питанням Where Am I? («Де я?»). Користувачі соцмереж вважають, що це Шиорі Куцуна («Дедпул 2»).

Також гейм-дизайнер опублікував фотографії Феннінг зі зйомок у новій грі.

Наразі, як зазначає IGN, новий проєкт Кодзіми називається Hideo Kojima Game («Гра Хідео Кодзіми»). За фанатськими теоріями, Кодзіма або працює над Death Stranding 2, або горор-грою Overdose — чутки про її розробку ширилися у профільних медіа в червні 2022 року. Головну роль в Overdose мала б зіграти Марґарет Кволлі, яка раніше була залучена до створення Death Stranding.

8 вересня на Spotify стартував подкаст Кодзіми — «Структура мозку: Подкаст Хідео Кодзіми» (Brain Structure: A Hideo Kojima Podcast).

У своєму шоу гейм-дизайнер ділиться тим, як шукає натхнення та як народжуються ідеї для ігор, а також запрошуватиме гостей та розповідатиме новини з ігрової індустрії.

Періодично до нього доєднуватиметься його друг канадський телеведучий та ігровий журналіст Джефф Кілі.

Окрім ігор Кодзіма говоритиме про улюблені книжки, кіно, мистецтво, філософію та «сучасний соціальний ландшафт».

Шоу має англійську та японську озвучки й доступне у всіх країнах, де працює Spotify. Нові випуски виходять щочетверга о 15:00 за київським часом.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis