Гурт «ТИСК» випустив першу частину дебютного альбому

Формація «ТИСК», заснована Антоном Назарко та Алексом Первухіним, випустила реліз з п’яти треків AFTER. Це перша частина їхнього дебютного альбому, продовження якого вийде пізніше 

Гурт відправив дебютний лонгплей на мастеринг у лютому, до початку повномасштабної війни. Проте, після подій останніх семи місяців змінили концепцію альбому та написали нові треки.

«В лютому ми зібрались в Харкові на аналоговій студії нашого продюсера Дениса SAXR, де на залізі, по олдскулу, звели перший альбом і відправили його на мастерінг. Через тиждень почалось повномасштабне вторгнення і все змінилось. Вмить. Декілька місяців ми перезбирали своє життя, волонтерили, їздили по країні, а коли повернулись до альбому, зрозуміли що він вже не резонував з нами», — пояснюють Антон та Алекс. 

Дебютну платівку розділили на дві частини: AFTER та BEFORE. Обидві «віддзеркалюють зміни, що відбулись в Україні та сприйнятті світу учасниками гурту». 

АFTER складається з п’яти треків треків, що описують події повномасштабної війни, про стан людини в воєнний час, її повсякденне життя, а також пошуки сенсів та причин для життя в складні часи. В звучанні команда «переосмислює британський електронний саунд, помножуючи його на прив’язки до культурного коду української електронної сцени та речитатив». 

Обкладинкою обох частин альбому стала фотографія Палацу Праці в Харкові до та після влучання в нього ракети. Російські війська знищили будівлю у березні, під час одного з ракетних обстрілів міста. 

«Це знакове місце для гурту. Там, у приміщенні нашого стрітвір-хабу Sneaker Mate, була розташована студія, де писалось багато пісень з альбому. Наш перший кліп починався саме з цього місця, а на його зйомках був перший лайв нашого крю, — розповіли музиканти. — Впевнені, що Палац Праці, крім минулого та теперішнього, буде з нами і в майбутньому. Впевнені, що там ще буде “ТИСК“». 

В серпні формація запустила вініловий лейбл TYSK та представила перший реліз. Ним стала платівка з п’яти реміксів на треки гурту від музикантів Koloah, TripPsy, Komponente & Kurilo, а також самих учасників об’єднання SAXR і Alex Pervukhin.

Докладніше про лейбл гурту, його перший реліз та майбутні проєкти ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis